https://www.traditionrolex.com/17 Cukroví pro Tami | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Cukroví pro Tami

Cukroví pro Tami je jedinečnou akcí charitativního prodeje cukroví, kterou pořádají rodiče na upomínku své zemřelé dcery Tamarky, a výtěžek akce je věnován na podporu činnosti organizace Dítě v srdci.


 

Kdy a kde?

  • 10. 12. 2022 od 16:00 cca do 19:00 hodin v KOSTELE NANEBEVZETÍ PANNY MARIE v Hradci Králové, 

 

Akce je spojena s koncertem Smíšeného sboru Jitro. Po skončení koncertu bude zahájen prodej cukroví a celý výtěžek bude věnován na podporu Dítěte v srdci. 

 

Proč Cukroví pro Tami?

Původní myšlenka byla spontánním nápadem Aleny Peremské a Petry Štěrbové, maminky Tamarky. Holčičky, které nebyl dopřán dlouhý život, a která nečekaně zemřela loni před Vánocemi v necelých 4 měsících... Petra s námi byla od prvních chvil v kontaktu a provázeli jsme ji i její rodinu v těžkých životních chvílích... Příběh Tami si můžete přečíst zde.

Alena Peremská - Dítě v srdci

Ze zkušeností víme, že rodiče si přejí co nejvíce připomínat své dítě a nezřídka pořádají různé upomínkové akce, aby se na jejich děti nikdy nezapomnělo... My tyto aktivity podporujeme a cítíli jsme, že Petra by byla ráda, pokud by mohla vzniknout akce i na Tamarčinu památku. Zároveň si přála podpořit za pomoc i činnost Dítěte v srdci.  Moc si toho vážíme.

Alena Peremská, ředitelka Dítěte v srdci

Ze zkušeností víme, že rodiče si přejí co nejvíce připomínat své dítě a nezřídka pořádají různé upomínkové akce, aby se na jejich děti nikdy nezapomnělo... My tyto aktivity podporujeme a cítíli jsme, že Petra by byla ráda, pokud by mohla vzniknout akce i na Tamarčinu památku. Zároveň si přála podpořit za pomoc i činnost Dítěte v srdci. 

A od původní myšlenky k reálnému nápadu nebylo daleko. Výročí úmrtí Tamarky je v době adventu a Petra často říká: „Tamarce nebylo dopřáno prožít s rodinou ani jedny Vánoce.“ A možná právě proto Petra hned přišla s nápadem na vánoční akci. Oslovila své kamarády a známé, zda by nenapekli vánoční cukroví, které by se v rámci adventních trhů Dítěte v srdci mohlo nabízet.


Chcete nás podpořit vlastním cukrovím?


Cukroví, prosím, přineste v nevratných krabičkách po předchozí domluvě 8. a 9. prosince 2022 na těchto místech:

  • Hradec Králové (kontakt: tel. 776 582 796),
  • Lanškroun (kontakt: tel. 724 061 181),
  • Kostelec nad Orlicí (kontakt: tel. 603 364 530).

 

Děkujeme a budeme se těšit na vaši návštěvu.

 

Blog Ze Srdce

https://www.traditionrolex.com/17