Jak se na konferenci dostanete?

Neznáte Hradec Králové a chcete nasměrovat, kudy se na konferenci nejlépe dostanete? Připravili jsme pro vás pár variant možností, jak se za námi dopravit.

Místo konání

EA Hotel Tereziánský dvůr
Jana Koziny 336,
500 00 Hradec Králové

50°12'29.7"N 15°50'14.1"E 

 

Jak se sem dostanete?

Jako nejjednodušší způsob, jak se po cestě neztratit a dojet do cíle, doporučujeme v autě použít navigaci. Pro dobrodruhy a milovníky jízdy naslepo máme stručný návod. Přejeme šťastnou cestu!

Z Prahy

Jeďte po dálnici D11. Při vjezdu do Hradce Králové pokračujete rovně po silnici 1. třídy ulicí Sokolská, přejedete po mostě řeku, která vás navede na ulici Ignáta Hermanna. Pojedete stále po hlavní a dostanete se do ulice Hradecká a znovu po hlavní doprava do ulice Komenského. Na křižovatce za Střední zdravotnickou školou ostře zahnete doprava a dojdete až do ulice Jana Koziny.

Z Brna

Pojedete po ulici Hradecká po silnici E461, přes Svitavy a Vysoké Mýto. Do Hradce Králové vjedete silnicí E442, ulice Holická. Na světelné křižovatce budete pokračovat rovně po ulici Brněnská. Na velké světelné křižovatce odbočíte doprava a pojedete po ulici Gočárův okruh. Z Gočárova okruhu sjedete napravo ulicí Náhon a dostanete se na nadúrovňovou silnici (ulice Úprkova). Ulice Úprkova pokračuje jako ulice Malšovická. Přejedete Malšovický most a hned za mostem se dáte doleva podél řeky. Odbočíte doprava do ulice Balbínova, kde na konci narazíte na ulici Jana Koziny.

MHD

Jezdí sem spoje trolejbusu č. 2 a 4 - zastávka Komenského. Odsud je to k hotelu chůzí cca 200 metrů. Zastavka je před Střední zdravotnickou školou, stačí jen budovu školy obejít.

Z hlavního nádraží se k hotelu dostanete jednoduše právě spojem trolejbusu č. 2 a 4. 

 

Dítě v srdci - konání konference​​​​​

 

Mohlo by vás zajímat

 

Dítě v srdci - Kateřina Jelínková

Téměř na každé stránce píšu, že v případě jakýchkoliv dotazů se na mě můžete obrátit. Nejsem si však jistá, jestli budu ta správná osoba, která by vás měla do hotelu nasměrovat. Omluvou ať mi je, že jsem z Brna :-) 

Ing. Kateřina Jelínková
marketing & PR
Tel.: 603 364 520, e-mail: katerina@ditevsrdci.cz