Obchůdek S láskou

Na Facebooku jsme spustili skupinku Bazárek S láskou pro Dítě v srdci, kde prodejem či koupí vystaveného zboží můžete podpořit činnost naší organizace.

Jak to funguje?

Nabízející v rámci skupinky vloží do skupinky zboží, jehož prodejem by rád přispěl na podporu naší činnosti. Zveřejní minimální cenu a pod příspěvkem poté jednotliví zájemci o koupi vpisují formou komentářů cenu, za kterou by výrobek koupili. Jde v podstatě o princip aukce, kde po ukončení aukce získává výrobek nakupující, který nabídl nejvyšší cenu.

Dítě v srdci - Dar do aukce od Julie Merdové

 

Prodejem či koupí zde vystaveného zboží pak přispíváte na transparentní účet naší organizace Dítě v srdci. Veškeré tyto prostředky využíváme výhradně na podporu naší činnosti v pomáhání rodičům po ztrátě dítěte. 

Vstoupit do Bazárku!

 

Co můžete získat?

Velmi oblíbené jsou vlastnoručně vyrobené produkty a předměty (šperky, hračky, laskominy, ušité oblečení), poukazy na služby či zážitky. Dále úplně nové (popř. ve velmi dobrém stavu) hračky, oděvy či jiné zajímavé věci. Vždy záleží na konkrétní nabídce prodávajícho. 

Za Dítě v srdci zde velmi často nabízíme háčkované hračky, které pro nás S láskou vyrábějí ženy z věznice ve Světlé nad Sázavou. 

Dítě v srdci - dar do aukce od Moniky Čížkové

 

Jak nás můžete podpořit?

Vstoupit do Bazárku!

Dítě v srdci - Kateřina Jelínková

O Bazárek "S láskou pro Dítě v srdci" pečuje Katka Jelínková. Pokud máte jakékoliv dotazy k tomu, jak naše aukce fungují nebo byste rádi přispěli svou vlastnoruční tvorbou do aukce a nemáte Facebook, ozvěte se Katce na e-mail: katerina@ditevsrdci.cz. Poradí vám, jak se i přesto můžete zapojit. 

 

Blog Ze Srdce