Podpořte nás

Velmi si vážíme toho, že uvažujete o možnosti finančně či jinak podpořit naši činnost, a tím společně nabídnout pomocnou ruku rodinám, které potřebují překlenout náročné životní období po ztrátě miminka. Děkujeme.

Dává vám naše práce smysl? 

Finanční podpora našich příznivců je pro nás mimořádně důležitá. Jsme rádi za jakýkoliv příspěvek zaslaný prostřednictvím platformy Darujme.cz, kde je možné přispět na Podporu Dítěte v srdci: 

Díky vám můžeme dodávat memoryboxy do nemocnic, zasílat je přímo rodičům, můžeme poskytovat téměř neomezeně krizovou intervenci ve chvíli, kdy to rodiče nejvíce potřebují... I malý příspěvek pomáhá vložit memorybox do náhle prázdné náruče rodičů...

Chci přispět a pomáhat s vámi

 

Jak nás můžete podpořit?

Finanční podpora


Podpořte nás příspěvkem prostřednictvím platformy Darujme.cz zde.

Peníze využijeme například na krizovou intervenci, sociální poradenství, kompletaci memoryboxů, tvorbu informačních materiálů či školení zdravotnických týmů.

Dítě v srdci - finanční podpora

Materiální podpora


Preferujete věcnou podporu? Naši činnost můžete podpořit také materiálním darem.

Například výrobky do memoryboxů, kancelářskými potřebami, poskytnutím softwarových aplikací, pronájmem prostor vhodných ke školení nebo k práci s rodinami po ztrátě... 

Dítě v srdci - materiální podpora

Poskytnutí služby


Jste firma a chcete nám bezplatně poskytnout některou z vašich služeb? 

Naše aktivity můžete podpořit například zajištěním grafických či tiskových služeb, poskytnutím mobilních a datových služeb nebo například bezplatným poskytnutím internetových aplikací.

Dítě v srdci - uspořádání akcí

Podpora a osvěta


Naše aktivity jsou postaveny především na lidech s dobrým srdcem.

Bez jejich pomoci bychom se neobešli. Jejich široká síť pro nás tvoří obsah memoryboxů, dělají osvětu na veřejnosti, distribuují naše tiskové materiály a šíří informace o naší organizaci.

Dítě v srdci - dobrovolnictví

 

Podpořte nás

Podpořte nás finančně příspěvkem prostřednictvím platformy Darujme.cz: https://www.darujme.cz/projekt/1207461.

Sponzorské věcné dary a služby, stejně jako dobrovolnické aktivity je možné konzultovat na našem e-mailu: info@ditevsrdci.cz. Za každou podporu vám děkujeme. Tým Dítěte v srdci.

 

Uspořádejte akci ve prospěch Dítěte v srdci

Existuje mnoho způsobů, jak získat peníze pro dobrou věc, a přitom strávit čas s přáteli a rodinou, poznat nové lidi, mít kulturní zážitek či jen tak udělat radost svým blízkým nebo i sami sobě. Inspirujte se z akcí, které pro nás pravidelně naši příznivci pořádají napříč celou Českou republikou.

  1. Benefiční koncerty –⁠ Jste členy souboru nebo hudební skupiny nebo znáte někoho takového? Můžete uspořádat koncert na podporu naší organizace.
  2. Adventní trhy –⁠ Pomáhat nám můžete prodejem výrobků či občerstvení (nejen) v rámci adventních trhů. 
  3. Charitativní snídaně –⁠ Ve vašem okolí můžete uspořádat např. pečení koláčů, perníků nebo čehokoliv jiného a získat peníze z prodeje během společně stráveného příjemného času.
  4. Plesy či tomboly –⁠ Ve vaší obci, zaměstnání či ve škole můžete uspořádat ples nebo třeba jen tombolu. Je to výborná příležitost zúčastnit se společenské události, a přitom podpořit z výtěžku akce dobrou věc. 
  5. Sportovní události –⁠ Nemusíte dosahovat velkých sportovních výkonů. Uspořádejte ve svém okolí běh, turistický pochod nebo cyklistický okruh. Zahrajte si šipky, fotbálek, šachy nebo třeba i "hospodský kvíz". Všichni účastníci se nejen pobaví, ale se startovným mohou podpořit naši činnost. 
  6. Připojte do skupinky s aukcemi na Facebooku „S láskou pro Dítě v srdci“ - naši příznivci ve skupince nabízí v aukci výrobky, zájemci je "draží", výtěžek je pak věnován na podporu našich aktivit. Můžete se zapojit nabídkou vlastnoručně vyráběných věcí nebo naopak získat v aukcích zajímavé a originální dárky pro sebe nebo své blízké. 

 

Dítě v srdci - Alena Peremská

Chcete spolupracovat?

V případě zájmu o jakoukoliv formu podpory naší organizace kontaktujte, prosím, ředitelku Perinatálního hospice Dítě v srdci - Bc. Alenu Peremskou, MHA na e-mail: alena@ditevsrdci.cz. Děkujeme! 

Blog Ze Srdce