https://www.traditionrolex.com/17 Podporují nás | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Podporují nás

Nemohli bychom existovat bez finanční a materiální podpory veřejných, nadačních, firemních zdrojů a darů individuálních dárců. Proto děkujeme všem za pomoc a podporu naší činnosti na podporu rodičů po ztrátě miminka. Vaší pomoci si velmi vážíme!

Díky našim dárcům a podporovatelům můžeme naše služby rozšiřovat a poskytovat téměř neomezeně. Všechny naše služby jsou pro rodiny bezplatné!

Projekty a programy


PERINATÁLNÍ A PALIATIVNÍ PÉČE – ROZŠÍŘENÍ SLUŽEB CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0015751 je spolufinancován Evropskou unií.

Pomoc rodinám, u kterých došlo ke ztrátě (úmrtí) očekávaného dítěte v období před porodem, při a nebo krátce po něm. Hlavním cílem projektu je zvýšený a včasný záchyt těchto rodin a poskytnutí adekvátních forem pomoci v jejich situaci krizovým interventem a sociálním pracovníkem.


Grantový program Region bez bariér projekt Perinatálního hospice Dítě v srdci, z.s. „Podpůrná skupina pro rodiny po prenatální a perinatální ztrátě dítěte

Projekt je zaměřen na vznik a působení podpůrné skupiny peer konzultantů pro rodiny po prenatální a perinatální ztrátě v rámci oblastí - okres Mladá Boleslav, okres Rychnov nad Kněžnou a region Vrchlabsko. 


GRANTOVÉ ŘÍZENÍ 2022/2023 - Výzva na podporu paliativní péče v hospici projekt Perinatálního hospice Dítě v srdci, z.s. Komunikační karty při perinatální ztrátě dítěte

Projekt je zaměřen na tvorbu a distribuci komunikačních karet, které jednoduchou návodnou formou pomohou komunikačně uchopit citlivé téma smrti dítěte a nabídnou jednoduché, srozumitelné, jasné a nenásilné formulace, jak s rodiči a rodinou v této situaci mluvit, co nabídnout, jak „jednoduše“ pomoci, být oporou a nezraňovat, nenásobit stresovou zátěž. Sada karet bude svou návodnou formou i formátem komunikačním pomocníkem pro každý den. Projekt bude provázán se všemi aktivitami Perinatálního hospice Dítě v srdci, z.s. napříč spektrem poskytované komplexní péče.


Dotační programy měst a obcí

Děkujeme městům a obcím, které v rámci svých dotačních programů podporují tvorbu a kompletaci memoryboxů Dítěte v srdci.

 

Dvůr Králové n. Labem


Dvůr Králové nad Labem

Litomyšl


TrutnovJaroměř


Jaroměř

 

 

 

 


Děkujeme za podporu

​​​​​​

​​

​​​​​​

Tesco - Vy rozhodujete, my pomáháme

Donio

​​

 

Materiální podpora 

Zvláštní poděkování patří našim obchodním partnerům, kteří nám pomáhají s tvorbou našich memoryboxů a poskytují nám darem či se slevou své služby,  některé komponenty obsahu memoryboxů nebo předměty do našeho Bazárku S láskou pro Dítě v srdci.  Děkujeme a moc si této podpory vážíme. 

Mymoo.cz

Smartemailing

 

 

 

Blog Ze Srdce

https://www.traditionrolex.com/17