https://www.traditionrolex.com/17 Pomáhejte s námi | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Pomáhejte s námi

Pomáháme rodinám, které prochází ztrátou miminka. I malý finanční příspěvek umožňuje vložit náš memorybox do náhle prázdné náruče rodičů... Jen díky našim příznivcům a dárcům můžeme podporovat ty, kdo naši pomoc potřebují.

Když mi lékařka oznámila, že mému miminku netluče srdíčko, byl to šok. Ani ve snu mě nenapadlo, že se to může stát. Život se mi v tom okamžiku obrátil naruby. Moje miminko nežilo, čekal mě porod a měli jsme rozhodovat o věcech, které nás doposud ani nenapadly. Šok, bolest a pocit, že jsem jediná na světě, komu se to děje. Ještě před porodem se nám dostal do rukou memorybox Dítěte v srdci, díky kterému jsme si vytvořili řadu upomínek na miminko. Našli jsme tam kontakt na krizovou interventku. Ta za námi přijela a vysvětlila, co nás čeká, co musíme rozhodnout hned, co počká. Po návratu z nemocnice jsem vstoupila do uzavřené on-line diskuze Dítěte v srdci, kde se potkávají maminky po ztrátě miminka. Moc mi pomáhal pocit, že na to nejsem sama.

Katka, ztráta miminka ve 40. týdnu

To je jeden z mnoha příběhů, se kterými se denně setkáváme. Perinatální ztráta miminka po 12. týdnu těhotenství se dotkne podle statistik každé šesté rodiny. V loňském roce jsme pečovali o více než 1000 rodin. Do porodnic a rodinám jsme v roce 2021 bezplatně poskytli více než 300 memoryboxů. Letos jsme tato čísla překonali již na konci léta.

Finanční podpora našich příznivců je pro nás mimořádně důležitá. Díky ní můžeme dodávat memoryboxy do nemocnic, zasílat je přímo rodičům, můžeme poskytovat téměř neomezeně krizovou intervenci ve chvíli, kdy to rodiče nejvíce potřebují... 

 

Chcete pomáhat s námi?

Podpořte nás „nákupem“, který pomáhá. Vaše finanční prostředky proměníme v konkrétní pomoc. Jen díky našim příznivcům a dárcům můžeme podporovat ty, kdo naši pomoc potřebují. Děkujeme.

 

Memorybox pro jednu rodinu


Příspěvek ve výši 2500 Kč nám umožní naplnit, zkompletovat a předat memorybox do prázdné náruče jedné rodině. 

Chci darovat memorybox


Memoryboxy do vybrané nemocnice


Chcete ve svém městě podpořit předávání našich memoryboxů rodičům? Za tuto částku ve vybrané nemocnici zajistime školení pro personál, na místě předáme šest memoryboxů a poté budeme dodávat bezplatně memoryboxy dle jejich potřeby. Pokud se rozhodnete pro tento dar, napište nám v platbě do vzkazu, do jaké nemocnice máme memoryboxy zajistit. 

Chci poslat memoryboxy do nemocnice

 

Péče krizového interventa


Darujte jedné rodině péči krizového interventa. Zahrnuje jeho návštěvu přímo v porodnici, intervent je k dispozici na telefonu, je s rodinou od prvního okamžiku, pomáhá s těžkými rozhodnutími, může doprovázet rodinu během posledního rozloučení s miminkem. Je rodině nablízku od první chvíle. 

Daruji péči krizového interventa


Den v on-line diskuzní skupině


Naši poradci pro pozůstalé jsou denně k dispozici rodinám, ať už osobně nebo on-line v rámci uzavřené diskuzní skupiny pro rodiny po ztrátě miminka. Téměř 24 hodin zde denně komunikují s více než tisícovkou rodin, poskytují odpovědi na jejich otázky, řeší s nimi každodenní starosti, pomáhají usnadnit nelehké životní období. Ale také radí a inspirují. Rodiny nezůstávají samy. 

Daruji den provozu on-line diskuzní skupiny


Maminkami Srdcem sypaný čaj


Tuto směs čaje připravují přímo maminky po ztrátě miminka v rámci podpůrné osobní skupiny jako součást terapie. Nákupem podpoříte aktivity na těchto podpůrných skupinkách. Jako poděkování pošleme jedno balení i vám. Při platbě 250 Kč (a více), prosím, uveďte do vzkazu, na jakou adresu vám balení čaje máme poslat. 

Podpořím maminky 

 

Ponožky Dítěte v srdci


Když vstupujeme do bolesti a utrpení jiných, měli bychom se zouvat.

Podpořte naši činnost zakoupením originálních ponožek Dítěte v srdci. Jako poděkování zašleme jedny ponožky i vám. Při platbě 500 Kč (a více), prosím, uveďte do vzkazu, na jakou adresu vám ponožky máme poslat. Děkujeme.

Chci ponožky, které pomáhají

 

Komunikační karty


Pomáhat rodinám můžete zakoupením našich komunikačních karet, které obsahují věty, které rodinám říkat či neříkat. Vaše příspěvky napomohou tvorbě dalších podpůrných materiálů. Při platbě 2000 Kč (a více), prosím, uveďte do vzkazu, na jakou adresu vám jedno balení karet máme poslat. Děkujeme.

Podpořím projekty, který pomáhají

 

... když na začátku přichází konec...


Tvoříme vlastní informační materiály pro rodiny i pro zdravotníky. Finančním příspěvkem můžete podpořit tvorbu nových materiálů, které rodinám poskytujeme bezplatně. 

Podpořím nové informační materiály

 

Virtuální kafé pro Dítě v srdci


Podpořte zdroje naší energie a pozvěte náš tým na virtuální kávu, která nám dobije baterky a dodá sil v naší práci. Finanční prostředky proměníme v pomoc rodinám, které procházejí ztrátou miminka. 

Chci pozvat Dítě v srdci na kávu

 

Celoroční podpora Dítěte v srdci


Dává vám naše práce smysl? Chtěli byste se stát našimi podporovateli? Přispívejte na naši činnost pravidelně. Pokud nám každý měsíc pošlete 200 Kč, pomůžete nám za 12 měsíců vložit memorybox do náručí jedné rodině. Děkujeme. 

Chci Dítě v srdci podporovat trvale 

 

Výčet nabídky by mohl pokračovat. Budujeme pietní místa, pravidelně pořádáme podpůrné osobní skupinky, pořádáme víkendy pro rodiny, školíme zdravotnické a pečující týmy. Budeme vděční za jakýkoliv finanční příspěvek, který nám pomůže přiblížit naši pomoc více rodinám a naše aktivity rozvíjet. Děkujeme.

Chci přispět libovolnou částkou

 

Děkujeme... 

Blog Ze Srdce

https://www.traditionrolex.com/17