Tým Dítěte v srdci

Naším přáním je nabídnout rodinám maximální možnou péči, proto jsou součástí našeho týmu lidé různých profesí. Tato rozmanitost umožňuje zajistit kontinuitu péče a lépe identifikovat potřeby rodin, naplňovat je a podporovat.

V našem týmu najdete krizové interventky, sociální pracovnice, poradkyně pro pozůstalé, psycholožky, psychoterapeutky, gynekoložky, všeobecné sestry, dětské sestry, porodní asistentky a duly. Díky vzájemné propojenosti členek našeho týmu poskytujeme rodinám komplexní péči. 

Setkáváte se s námi osobně, ale také prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo na sociálních sítích. Seznamte se s jednotlivými členkami týmu a v případě "online" kontaktu budete vědět, s kým si právě píšete nebo s kým hovoříte. Kromě základních kontaktů se dozvíte, co nám přináší práce v Dítěti v srdci a proč ji děláme. 

 

Vedení Dítěte v srdci


Dítě v srdci - Dominika Pávková, ředitelka

Dominika Pávková

výkonná ředitelka

E-mail: dominika@ditevsrdci.cz
Tel.: 724 716 362

Dítě v srdci mi pomohlo zvládnout nejnáročnější období mého života. S láskou podporuji tento tým úžasných lidí, aby mohli být na blízku rodinám po ztrátě miminka a šířit osvětu ve zdravotnictví.  

 

Tým Dítěte v srdci

 

Dítě v srdci - Darina Fialová

Mgr. Darina Fialová

psycholožka

E-mail: fialovadarina@psycholog-terapie.cz
Tel.: 605 540 756

S Dítětem v srdci pracuji dlouhodobě a respekt ke službě plyne hlavně z úcty k lidství, se kterým provázejí rodiny po ztrátě.

 

Dítě v srdci - Jana Kašparová

Mgr. Jana Kašparová

administrativní pracovník

E-mail: jana@ditevsrdci.cz
 

Paní ředitelku znám již od SŠ studií a společné přátelství nás provází až do dnešních dní. Doufám, že se prací pro Dítě v srdci spojí nutné s příjemným ke vzájemné spokojenosti.

 

Dítě v srdci - Markéta Ornstová

Bc. Markéta Ornstová

koordinátorka intervenčního týmu

E-mail: marketa@ditevsrdci.cz
Tel.: 774 936 606

Po osobní zkušenosti s Dítětem srdci je mi ctí být jeho součástí. Těší mě, že mohu přiložit „ruku k dílu“ v této smysluplné věci.

 

Dítě v srdci - Jindřiška Rolcová

Jindřiška Rolcová

krizová interventka, poradkyně pro pozůstalé

E-mail: jindriska@ditevsrdci.cz
Tel.: 731 031 064 (krizová intervence denně 8:00-16:00)

Dítě v srdci je mou srdeční záležitostí, díky které se mohu věnovat smysluplné práci. Možnost provázet rodiny v nejtěžších chvílích je pro mě posláním.

 

Dítě v srdci - Barbora Steinlauf

JUDr. Barbora Steinlauf, MA, Ph.D.

advokátka, etická poradkyně

E-mail: advokat@barborasteinlauf.cz
Tel.: 777 256 629
Více o činnosti

Jsem vděčná, že můžu být součástí týmu Dítěte v srdci a jeho prostřednictvím nabídnout právní pomoc a podporu rodinám po ztrátě miminka. Věřím, že taková situace je pro rodinu velmi obtížná a nemusí být snadné zorientovat se v související právní úpravě a v tom, jak právo může rodině pomoci.

 

Dítě v srdci - Kristýna Štefanides

Bc. Kristýna Štefanides

sociální pracovnice - aktuálně na mateřské dovolené

E-mail: kristyna@ditevsrdci.cz

Jsem ráda, že mohu pomoci, kde je potřeba. Také mě moc baví pracovat v týmu, kde jsou otevření, přátelští a kreativní lidé. Moje rodina o mě tvrdí, že nechodím do práce, ale že projekty Dítěte v srdci mám jak hobby… a já s tím souhlasím.

 

Dítě v srdci - Zdeňka Troníčková

Zdeňka Troníčková, DiS.

socialní pracovnice, poradkyně pro pozůstalé

E-mail: zdena@ditevsrdci.cz
Tel.: 603 364 530

Mám dobrý pocit, že mohu pomoci zlepšit přístup zdravotnického personálu k rodinám po ztrátě miminka.

 

Dítě v srdci - Marcela Vraspírová

Mgr. Marcela Vraspírová

projektová manažerka a vedoucí vzdělávání

E-mail: marcela@ditevsrdci.cz
Tel.: 731 096 354

Cestu k bolavé, zraněné lidské duši může prošlapat zas jenom člověk, jeho laskavost, vlídnost, respekt a pochopení. To vše mi spolu s profesní odborností symbolizuje tým Dítěte v srdci. Milé kolegyně, díky za to, že jste.

 

Blog Ze Srdce