https://www.traditionrolex.com/17 Výstavní panely | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Výstavní panely

Pro potřeby prezentace na různých akcích jsme připravili novou výstavu o perinatální paliativní péči a činnosti Dítěte v srdci.

Výstavou chceme představit činnost Dítěte v srdci a přispět k detabuizaci tématu ztráty dítěte v těhotenství a v období kolem porodu. Zároveň bychom rádi inspirovali zdravotníky a odborníky z pomáhajících profesí k rozšíření nabídky služeb lidem, kteří procházejí ztrátou dítěte. 

Náměty panelů

Panely zmiňují původní myšlenku založení Dítěte v srdci i jeho vizi do budoucna. Detailně se věnujeme nabízeným službám Dítěte v srdci. Návštěvníci se mohou prostřednictvím panelů dozvědět více o memoryboxech, budování pietních míst či vzdělávání zdravotnických a pečujících profesí.

Výstavní panely - Dítě v srdci

Součástí panelů jsou také příběhy rodin, které prošly ztrátou dítěte. Přinášíme řadu možnosti, jak lze činnost perinatální paliativní péče Dítěte v srdci podporovat. 

Rádi naše panely vystavíme na akcích, které jsou tematicky blízké perinatální paliativní péči. Současně s výstavou můžeme návštěvníkům akce v krátkém workshopu či prezentaci představit myšlenku memoryboxů či je seznámit s jednotlivými činnostmi v oblasti perinatální paliativní péče, kterou Dítě v srdci poskytuje.  

 

Technické parametry výstavních panelů

  • možnost instalace na dřevěných stojanech nebo volně k zavěšení,
  • využití vnitřní i venkovní (bez dřevěných stojanů),
  • samostatné rozměry panelu: 70 x 100 cm,
  • rozměry panelu na dřevěném stojanu: 70 x 100 x 168 cm,
  • materiál panelů: laminované hliníkové desky.

 

 

Blog Ze Srdce

https://www.traditionrolex.com/17