Adventní trhy on-line

Letos jsme se opravdu těšili. Na adventní trhy, na setkávání s lidma, na to to, jak budeme moci široké veřejnosti prezentovat naše aktivity. Nařízení vlády změnit nemůžeme a respektujeme zákaz adventních trhů, ale rozhodně se nevzdáváme!

vloženo před 10 měsíci 1 minuta ke čtení

Součástí našich stánků měla být i nabídka vánočních i nevánočních produktů, které si zájemci mohli zakoupit a tím podpořit naši činnost. 

Navštivte náš on-line Obchůdek "S láskou pro dítě v srdci", kde jsme některé věci vystavili a vy je teď máte možnost jednoduše získat. Nabídka je bohatá a pestrá. Háčkované vánoční ozdoby, strážní andělé z ovčí vlny, knížky, háčkované šátky, hračky...  Pokud se vám něco bude líbit, sami si určíte cenu v komentářích a my uděláme všechno pro to, aby vám balíček přišel ještě před Vánoci.

Předem děkujeme za podporu a budeme se těšit na vaši návštěvu nebo sdílení našeho on-line obchůdku

 

Vloženo Od Srdcovky

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.