https://www.traditionrolex.com/17 Červencová podpůrná skupinka | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Červencová podpůrná skupinka

Čtvrté červencové páteční odpoledne patřilo opět v Hradci Králové setkání naší podpůrné skupinky pro rodiny po ztrátě miminka.

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

Vysoké teploty nám nezabránily se potkat a ke společnému povídání se nás celkem sešlo osm. Tentokrát mezi nás zavítali i dva tatínci a jejich přítomnost byla pro všechny obrovským přínosem. Mužské sdílení se od toho ženského odlišuje, bylo velmi cenné vyslechnout si povídání z jiného úhlu pohledu. Velmi si vážíme toho, že mezi nás přišli. Moc děkujeme za jejich otevřenost.

Setkáním nás opět provázely karty Dixit a příběh statečného medvěda, podpůrné terapeutické sešity, drobné pozornosti Dítěte v srdci. Opět jsme si společně vytvářeli hřejivé čajové směsi Čaje od srdce, které si účastníci mohli odnést domů.

Děkujeme všem za vytvoření podpůrné atmosféry a za sdílení svých příběhů. Děkujeme za smích i léčivé slzy, které jsou nedílnou součástí každého našeho setkání. 

Ačkoliv jsme setkání prodloužili o hodinu, opět jsme nekončili včas... Domníváme se, že i kdybychom v prostorách Paliativního týmu FN Hradec Králové byli až do sobotního rána, stejně by nám vyhrazený čas nestačil říct si vše, co máme na srdci.

 

Termín dalšího setkání

  • Pátek 19. srpna 2022, v 16-19 hodin
  • Fakultní nemocnice Hradec Králové, v prostorách Paliativního týmu FNHK (prostory najdete na Odd. ortopedie, za starou bránou hned vpravo).

Chci se přihlásit

 

Těšíme se na vás!

Barbora Horáková & Jindřiška Rolcová & Vlaďka Šimková & Alena Peremská

Vloženo Od Podpůrné skupinky
https://www.traditionrolex.com/17