https://www.traditionrolex.com/17 Červnové setkání podpůrné skupinky | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Červnové setkání podpůrné skupinky

V pátek 24. června jsme se po měsíci opět setkali s maminkami v rámci podpůrné skupinky Dítěte v srdci, která probíhá za spolupráce podpůrného a paliativního týmu FNHK v Hradci Králové.

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

Po celou dobu setkání vládla opět skvělá atmosféra. Vyhrazený čas společného setkání utíkal neskutečnou rychlostí. Ačkoliv jsme čas setkání prodloužili o hodinu, tak ani to tentokrát nestačilo... Potřebovali bychom k vzájemnému sdílení snad i několik dní. A troufáme si říct, že by ani tento čas nestačil... Cítíme, jak jsou svépomocné skupinky důležité svou důvěrnou atmosférou a poznáváme, jak léčivý je smích a jak potřebné jsou i slzy.  Děkujeme maminkám, které se postaraly o skvělé občerstvení v podobě vlastnoručně napečených dobrot.

 

Čaj sypaný srdcem

Pro maminky jsme si na toto setkání připravili překvapení v podobě Čaje sypaného srdcem. U stolu jsme během povídání společně naplnili sáčky voňavou čajovou směsí a maminky si mohly odnést naplněné čajové sáčky domů. Věříme, že takto vlastnoručně vyrobený čaj bude maminkám dobrým společníkem, když budou potřebovat doma chvilku pro sebe. 

Některé maminky s námi sdílely přání, zda by se další skupinky mohli účastnit i ostatní členové rodiny. Samozřejmě je to možné. Přivítáme mezi námi rádi třeba i babičky nebo tatínky.

Přemýšlíme i o skupince pouze pro tatínky. Právě s touto prosbou nás jeden tatínek kontaktoval, jestli by to nebylo možné. Začínáme tuto možnost zvažovat. Myslíte, že by se přidali další tatínci? Napište nám tady do komentáře nebo se rovnou přihlaste.

Svépomocná skupinka Dítěte v srdci

 

Termín dalšího setkání

  • Pátek 22. července 2022, v 16-19 hodin
  • Fakultní nemocnice Hradec Králové, v prostorách Paliativního týmu FNHK (prostory najdete na Odd. ortopedie, za starou bránou hned vpravo).

Chci se přihlásit

 

Těšíme se na vás!

Barbora Horáková & Jindřiška Rolcová & Vlaďka Šimková

Vloženo Od Podpůrné skupinky
https://www.traditionrolex.com/17