Dítě v srdci v Prostějově

Naše mapa míst, kde naše memoryboxy pomáhají se opět tento týden rozrostla o další město – Prostějov.

vloženo před 5 měsíci 1 minuta ke čtení

Máme radost, když nás kontaktují zdravotnické týmy s přáním, že by chtěli na svých pracovištích nabízet rodinám naše memoryboxy a mít tak možnost rodině poskytnout podporu od první chvíle. Ne jinak tomu bylo i tentokrát. Přijely jsme na pozvání od MUDr. Kristýny Leškové. 

Naše Zdena Troníčková v prostějovské nemocnici představila všem účastníkům kurzu myšlenku memoryboxů. Detailně se společně podívali na obsah našich memoryboxů, účastnici se tak dozvěděli význam a důležitost každé komponenty v memoryboxu, jak vzniká a jak s ní pracovat. 
 

Zdena Troníčková - Dítě v srdci

Dvě hodiny utekly jako voda a  já moc děkuji  za milé přijetí, za podnětnou diskuzi a za možnost nově nabízet memoryboxy Dítěte v srdci v Prostějově.  Děkuji a těším se na další setkání. Třeba i na naší Konferenci perinatální paliativní péče

Zdena Troníčková, Dítě v srdci

Vloženo Od Vzděláváme a inspirujeme

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.