Emoce předané v hudbě

Od jedinečné akce Cukroví od Tami uběhl týden a my stále čerpáme z vlny emocí, kterých bylo na akcích plno. Přispěla k tomu i atmosféra, kterou svým koncertem vytvořila skupina Marien a Víťa Troníček.

vloženo před 10 měsíci 2 minuty ke čtení

Výtěžek celého koncertu byl určen na podporu činnosti Dítěte v srdci a my si této podpory moc vážíme a chtěli bychom touto cestou Marienům a Víťovi Troníčkovi moc poděkovat.  Naše velké poděkování patří také mistrům zvuku –⁠ nad kvalitou ozvučení po celou dobu koncertu pečlivě dohlíželi manželé Helena a Karel Toupalovi.   

Vstupné a výstupné

Vstupné na koncert bylo dobrovolné a velmi nás pobavilo, když Víťa Troníček na závěr koncertu uvedl, že děkuje všem, kdo touto formou přispěl. Zároveň vyzval návštěvníky, že je možné přispět i dobrovolným výstupným. Jeho spontánní výzvu přijalo několik návštěvníků a v kasičce u vchodu po skončení koncertu přibyly další bankovky jako výstupné. :-)

Chcete-li aspoň trochu nasát atmosféru koncertu, přinášíme ukázku závěrečné skladby Sometime when we touch, která na koncertu zazněla v originále (v Česku je známá pod názvem "Stokrát chválím čas.").


Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další společné setkání. Věříme, že i tímto koncertem jsme odstartovali nádhernou tradici předadventního setkávání Dítěte v srdci... 

 

Vloženo Od Koncerty

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.