Finanční dar od Home Credit

Vážíme podpory v podobě finančního daru, který nám věnovala společnost Home Credit a její zaměstnanci.

vloženo před 11 měsíci 2 minuty ke čtení

Symbolický šek na částku 53 390 Kč převzala od Michala Fily, vedoucího sekce interní a externí komunikace Home Credit, specialistka marketingu Dítěte v srdci Kateřina Jelínková. 

„Finance byly vybrány jako dobrovolný finanční příspěvek od zaměstnanců. Několik vstupenek na představení Letních shakespearovských slavností jsme použili jako výhru do naší firemní soutěže. Výherci z řad našich kolegů pak při převzetí výhry darovali dobrovolný finanční příspěvek pro Dítě v srdci. Home Credit pak jejich dar zdvojnásobil a předal organizaci Dítě v srdci.“, komentoval dar zástupce společnosti Home Credit. „Rádi pomáháme smysluplně. Práce Dítěte v srdci není jednoduchá a o to více si jejich práce vážíme.“, dodal. 

Získané finanční prostředky využijeme k rozvoji našich aktivit. Aktuálně připravujeme novou informační brožuru pro rodiny, které prochází ztrátou miminka. Část prostředků využijeme na rozvoj našich memoryboxů, doplníme je o nové produkty, které budou rodičům pomáhát uchovat si jedinečné vzpomínky na miminko a nebo jim pomohou lépe zvládnout následný proces truchlení.

Ještě jednou moc děkujeme společnosti Home Credit za podporu a moc si jí vážíme. 

 

Vloženo Od Srdcovky

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.