https://www.traditionrolex.com/17 Jsme ve finále Neziskovky roku | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Jsme ve finále Neziskovky roku

V prosinci jsme se zúčastnili finálové prezentace v ocenění Neziskovka roku v kategorii Střední neziskovka.

vloženo před rokem 2 minuty ke čtení

 

Dítě v srdci - Neziskovka roku

Ocenění Neziskovka roku se uděluje letos už podesáté a vyhlašuje jej Nadace rozvoje občanské společnosti. Jedná se o prestižní soutěž a titul Neziskovka roku 2022 obdrží nejlépe vedené organizace ve třech kategoriích dle velikosti organizace (malá, střední, velká). Ocenění má zviditelnit kvalitní práci neziskových organizací a provází ho náročný hodnotící proces. Hodnocení provádí experti z firem, úřadů, vysokých škol i neziskového sektoru. Výsledky ankety budou zveřejněny v polovině ledna.

 

Součástí hodnotícího procesu je i krátká závěrečná dvacetiminutová prezentace tří finalistů v každé kategorii. Ta letos proběhla v polovině prosince a hodnotitelům ankety naši organizaci představila ředitelka Alena Peremská

 

Alena Peremská, ředitelka Dítě v srdci

Mám obrovskou radost z úspěchu, kterého jsme s Dítětem v srdci letos dosáhli. V loňském roce jsme byli mezi pěti semifinalisty v kategorii Malá neziskovka. Letošní postup mezi tři nejlepší finalisty v kategorii Střední neziskovka znamená pro nás už teď symbolickou odměnou za obrovské množství práce, kterou jsme v loňském roce odvedli v péči o rodiny po ztrátě miminka. 

Alena Peremská, ředitelka organizace

 

Cena veřejnosti

V souvislosti s vyhlášením ocenění Neziskovka roku ještě stále běží anketa Cena veřejnosti, kde lze hlasovat pro jednotlivé organizace až do 12. ledna 2023.

Chci poslat hlas Dítěti v srdci

 

Videomedailonek Dítěte v srdci pro Neziskovku roku

Součástí Ceny veřejnosti v ocenění Neziskovka roku je příprava medailonku, které má v jedné minutě prezentovat aktivity neziskové organizace. Šedesát sekund pro představení nelehkého tématu a rozmanitosti aktivit a forem pomoci rodinám po ztrátě miminka není mnoho. Použili jsme slova maminky, která jejich prostřednictvím shrnuje, proč její hlas patří Dítěti v srdci.

 

 

Chci hlasovat pro Dítě v srdci

Ze ❤ Katka Jelínková

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17