Komunikační karty - novinka Dítěte v srdci

Hoříme nedočkavostí, chceme vám představit jednu z našich novinek uvedených na Celostátní paliativní konferenci, která proběhla 24. a 25. září v Ostravě.

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

Co jsme si přichystali?

Ve spolupráci s "našimi" maminkami jsme vytvořili komunikační karty. Pětatřicet oboustranných karet obsahují věty, které jsou vhodné použít nebo kterým se naopak vyhnout, pokud se setkáte s rodinou po perinatální ztrátě. Ačkoliv nevhodné věty zní někdy neškodně a mohou působit "podpůrně", pro rodinu jsou bolestné a ve většině případů spíše ublíží.

Vychází ze zkušeností rodin a z reakcí, se kterými se rodiny setkaly. Karty nabízí jednoduché, srozumitelné, jasné a nenásilné formulace, které mohou být využity pro komunikaci s rodinou v náročné životní situaci.

Více o Komunikačních kartách

 

Jak karty objednat?

Nově si můžete komunikační karty objednat a mít je tak pro sebe, kolegy či kolegyně, známé nebo jako praktickou pomůcku v práci. Objednávku odešlete prostřednictvím objednávkového formuláře.  Tu zpracujeme a zašleme vám podklady k platbě. Po připsání platby na účet vám objednané karty odešleme na udanou dodací adresu. 

Cena 1 balení karet: 250 Kč + poštovné

Objednat Komunikační karty ihned

 

Vznik komunikačních karet podpořila Nadace Adra v rámci GRANTOVÉHO ŘÍZENÍ 2022/2023 - Výzva na podporu paliativní péče v hospici

 

Vloženo Od