Konference dětské paliativní péče

Právě v těchto dnech jsme součástí pátého ročníku Konference dětské paliativní péče, který se koná 25. - 26. listopadu 2021 v Brně.

vloženo před 10 měsíci 1 minuta ke čtení

Nosným tématem letošní konference je budoucnost dětské paliativní péče v ČR a představuje koncepci péče o děti se závažnou život limitující a ohrožující diagnózou a o jejich rodiny. Konference se dále zaměřuje na perinatální paliativní péči a podpoře rodiny v této nelehké životní situaci. 

Jsme rádi, že můžeme být součástí a představit naše aktivity v oblasti podpory rodičů po ztrátě miminka. Návštěvníky konference také seznamujeme s našimi memoryboxy, vzpomínkovými krabičkami, které pomáhají rodičům uchovat vzpomínky na ty jediné a jedinečné chvíle s jejich miminkem.

 

 

Vloženo Od Byli jsme u toho

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.