Konference perinatální paliativní péče

Připravujeme odbornou konferenci na téma Perinatální paliativní péče, která se bude konat v pátek 20. května 2022 v Praze.

vloženo před rokem 1 minuta ke čtení

V současné době sestavujeme harmonogram programu i jednotlivá témata. Celodenní Konference perinatální paliativní péče 2022 bude nabitá zajímavými odbornými přednáškami. Svou účast už přislíbili či potvrdili odborníci z oblasti perinatální a paliativní péče z Česka i Německa. Nyní s nimi připravujeme témata jejich vstupů. 

Jednou z přednášejících bude i Dr.med Esther Schouten, vedoucí lékařka v Perinatálním centru Kliniky v Großhadern při Ludwig-Maxmilians-Universität München s tématem:  Klinicky zaměřený pohled na nabídky a možnosti perinatální paliativní péče v Německu a její ukotvení a organizační začlenění do systému.

Na naši konferenci například přislíbili účast: Mgr. Naděžda Špatenková,  Mgr. Kateřina Klíčová, MUDr. Jan Hálek, MUdr. Jan Malý, MUDr. Marian Kacerovský, MUDr. Ondřej Kopecký, Mgr. René Milfait. 

Chci vědět více!

Vloženo Od Vzděláváme a inspirujeme

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.