https://www.traditionrolex.com/17 Letní výstava Dítěte v srdci v Králíkách | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Letní výstava Dítěte v srdci v Králíkách

V sobotu 2. července jsme v rámci první soboty na Hoře Matky Boží v Králíkách symbolickou formou bílých a sotva rozvitých poupátek odevzdali do rukou Sochy rodičů děti, které neseme v našich srdcích.

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

V ambitech kláštera jsme zároveň o víkendu připravili výstavu Dítěte v srdci, která tam bude několik týdnů ke zhlédnutí. Na konci výstavy je k dispozici pamětní kniha, kde mohou rodiny a návštěvníci zanechat vzpomínku na své děti nebo nám napsat vzkaz. Rodiny zasažené ztrátou dítěte tady najdou naše podpůrné materiály, brožurky a kontakty na Dítě v srdci. 

Pokud budete mít prázdninovou cestu do okolí Králík, určitě nevynechejte návštěvu tohoto malebného místa. Výhledy odsud jsou jedinečné.

Petra Kolčavová - Dítě v srdci

„Mám ráda ten pohled, když vyjdu křížovou cestou z Králík a po pravé straně hlavního schodiště ke kostelu Nanebevzetí Panny Marie spatřím podobu matky, která drží nad hlavou dítě s křídly a postavu otce, který vedle nich v tichu nese na ramenou veškerou tíhu i něhu té situace... Každý v sousoší vidí to, co potřebuje vidět, tím je jedinečné. K soše pravidelně dochází mnoho lidí a svíčky na stojánku před ní nikdy nedohasínají.“

Petra Kolčavová, Dítě v srdci

 

 

Vloženo Od Duchovní akce
https://www.traditionrolex.com/17