Máme nové výstavní panely

V pátek 17. září 2021 jsme v rámci Celostátní konference paliativní medicíny v Plzni představili čtrnáct zbrusu nových výstavních panelů Dítěte v srdci.

vloženo před rokem 2 minuty ke čtení

Více než 700 návštěvníků konference si je tak mohlo prohlédnout a dozvědět se více informací o činnostech naší organizace. 

Výstavou chceme představit činnost Dítěte v srdci a přispět k detabuizaci tématu ztráty dítěte v těhotenství a v období kolem porodu. Zároveň bychom rádi inspirovali zdravotníky a odborníky z pomáhajících profesí k rozšíření nabídky služeb lidem, kteří prochází ztrátou dítěte. Na jednotlivé panely se můžete podívat v přiložené fotogalerii. 

Panely zmiňují původní myšlenku založení Dítěte v srdci i jeho vizi do budoucna. Detailně se věnujeme nabízeným službám Dítěte v srdci. Návštěvníci se mohou prostřednictvím panelů dozvědět více o memoryboxech, budování pietních míst či vzdělávání zdravotnických a pečujících profesí. Součástí panelů jsou také příběhy rodin, které prošly ztrátou dítěte. Přinášíme řadu možností, jak lze činnost perinatální paliativní péče Dítěte v srdci podporovat.

Věříme, že naše výstavní panely se do budoucna stanou nedílnou součástí akcí z oblasti perinatální paliativní péče či jiných tematicky podobných událostí. Kalendář termínů zápůjček výstavních panelů do konce roku se nám úspěšně plní, tak brzy přineseme další novinky, kde všude bylo možné naši výstavu zhlédnout. 

Chci o panelech vědět více

 

Vloženo Od Srdcovky

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.