https://www.traditionrolex.com/17 Máme nové výstavní panely | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Máme nové výstavní panely

V pátek 17. září 2021 jsme v rámci Celostátní konference paliativní medicíny v Plzni představili čtrnáct zbrusu nových výstavních panelů Dítěte v srdci.

vloženo před 3 roky 2 minuty ke čtení

Více než 700 návštěvníků konference si je tak mohlo prohlédnout a dozvědět se více informací o činnostech naší organizace. 

Výstavou chceme představit činnost Dítěte v srdci a přispět k detabuizaci tématu ztráty dítěte v těhotenství a v období kolem porodu. Zároveň bychom rádi inspirovali zdravotníky a odborníky z pomáhajících profesí k rozšíření nabídky služeb lidem, kteří prochází ztrátou dítěte. Na jednotlivé panely se můžete podívat v přiložené fotogalerii. 

Panely zmiňují původní myšlenku založení Dítěte v srdci i jeho vizi do budoucna. Detailně se věnujeme nabízeným službám Dítěte v srdci. Návštěvníci se mohou prostřednictvím panelů dozvědět více o memoryboxech, budování pietních míst či vzdělávání zdravotnických a pečujících profesí. Součástí panelů jsou také příběhy rodin, které prošly ztrátou dítěte. Přinášíme řadu možností, jak lze činnost perinatální paliativní péče Dítěte v srdci podporovat.

Věříme, že naše výstavní panely se do budoucna stanou nedílnou součástí akcí z oblasti perinatální paliativní péče či jiných tematicky podobných událostí. Kalendář termínů zápůjček výstavních panelů do konce roku se nám úspěšně plní, tak brzy přineseme další novinky, kde všude bylo možné naši výstavu zhlédnout. 

Chci o panelech vědět více

 

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17