Memoryboxy do Chebu

Nedávno jsme poskytli školení o perinatální ztrátě týmu organizace Hospic sv. Jiří v Chebu a předali jsme jim 10 memoryboxů Dítě v srdci. Jsme rádi, že se prostřednictvím této spolupráce naše vzpomínkové krabičky šíří do porodnic v západních Čechách.

vloženo před 11 měsíci 1 minuta ke čtení

Ve fotogalerii níže najdete střípky z předání memoryboxů Dítěte v srdci v Karlovarské krajské nemocnici, a. s. –⁠ Nemocnice Cheb, kde proběhlo zaškolení asi dvaceti členů zdravotnického týmu a byly jim představeny a předány naše memoryboxy. Věříme, že pomohou jak rodičům po perinatální ztrátě, tak i zdravotníkům při péči o rodiny, které prožívají ztrátu miminka. 

Vloženo Od Vzděláváme a inspirujeme

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.