Memoryboxy ve třetí brněnské porodnici

V úterý 28. června začaly naše memoryboxy pomáhat už ve třetí brněnské porodnici – v Nemocnici Milosrdných bratří. V moravské metropoli už používají memoryboxy ve všech porodnicích.

vloženo před 2 měsíci 2 minuty ke čtení

Přijeli jsme na pozvání Gynekologicko-porodnického a novorozeneckého oddělení. Vzdělávací kurz k memoryboxům probíhal v přátelské atmosféře, navzdory teplotám, které panovaly venku. Děkujeme všem za milé přijetí a za hojnou účast. 

Zdena Troníčková - Dítě v srdci

Během vzdělávacích kurzů, které pro nemocnice připravuju, poznávám různá nemocniční prostředí. To v Nemocnici u Milosrdných bratří bylo vyjímečným. Při vstupu do foyer nemocnice nás překvapily tóny klavíru, který zde byl umístěn. Zrovna u něj seděl nevidomý ladič a u nohou mu vyčkával asistenční pes. Byl to zvláštní okamžik, který na takovém místě nečekáte. Za mě nádherný nápad – mít v nemocnici klavír. Navíc naladěný a pořád tak připravený dělat radost. Děkuji za tento zážitek.

Zdena Troníčková, Dítě v srdci

 

Velmi nás těší...

... zájem o naše memoryboxy. Síť nemocnic, kde jsou nabízeny, se velmi rychle rozšiřuje. Pokud máte zájem na svém pracovišti mít memoryboxy k dispozici a nabídnout tak rodinám po ztrátě miminka bezprostřední pomoc, vyberte si některý z našich vzdělávacích kurzů a kontaktujte nás. Rádi k vám přijedeme. 

Vloženo Od Vzděláváme a inspirujeme

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.