Na konferenci nabídneme workshopy

Rozhodli jsme se rozšířit program naší Konference perinatální paliativní péče, kterou pořádáme v květnu v Praze a do jejího odpoledního programu jsme zařadili dva workshopy.

vloženo před 2 roky 1 minuta ke čtení

Na workshopy se budou moci elektronicky přihlašovat pouze registrovaní účastníci konference. Přihlášku rozešleme e-mailem na začátku dubna 2022. Zájemci se budou moci registrovat na oba workshopy jednotlivě. Těšíme se na vás! 

 

MUDr. Hana Dvořáková

Bariéry v poskytování perinatální paliativní péče

Vedení workshopu: 
MUDr. Hana Marie Dvořáková (FN Motol)

Cíle workshopu: 
Hledat a nacházet cesty vedoucí k implementaci perinatální paliativní péče do zdravotnických zařízení v ČR pojmenováním bariér a možností jejich odstranění skrze interaktivní multiprofesní workshop. Potencovat společné síly se záměrem kultivovat principy zdravotní péče o těhotné a novorozence s paliativními potřebami v České republice. 

Kapacita: 25 míst


Zdena Troníčková - Dítě v srdci

Vytvořte si memorybox

Vedení workshopu:
Zdeňka Troníčková, DiS. (Dítě v srdci)

Cíle workshopu:
Představíme myšlenku memoryboxů Dítěte v srdci, seznámíme vás s jejich obsahem a jak s nimi mohou rodiče i zdravotníci pracovat. Účastníci workshopu si sami vyzkouší kompletaci memoryboxu.  Vlastnoručně připravený memorybox si účastníci ponechají pro využití ve své praxi.

Kapacita: 15 míst

Vloženo Od Vzděláváme a inspirujeme