Na pouti chystáme překvapení

Tuto rozmazanou fotku zde nevidíte náhodou... Přečtěte si více...

vloženo před 12 měsíci 1 minuta ke čtení

Přípravy na letošní duchovní pouť jsou v plném proudu. 

V pořádí pátý ročník poutě proběhne o víkendu  23. - 24. 10. 2021 na poutním místě Hora Matky Boží v Králíkách. A právě na neděli 24. října v 11:30 zde připravujeme jako vyvrcholení slavnostní odhalení pietního místa pro rodiče, kteří přišli o dítě. 

Na místě bude stát dřevěná socha, která bude celoročně přístupná poutníkům, aby zde mohli zapálit svíčku, modlit se, meditovat, vzpomínat. Autorem sochy je pan Emil Horký z Bludova, u kterého jsme náhodou objevili sochu maminky držící dítě s křídly. Provedení sochy nás velmi oslovilo a požádali jsme o tvorbu sousoší dítěte v blízkosti obou rodičů. Může symbolizovat loučení s dítětem, které odchází do nebe, ale také naději na shledání rodičů a dítěte po smrti... 

Navštivte naši pouť i slavnostního odhalení pietního místa a zhlédněte sochu mezi prvními... 

Vloženo Od Duchovní akce

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.