Na úmrtí miminka se nepřipravujete

Mladá Fronta dnes vytiskla dlouho připravovaný rozhovor s naší Katkou Jelínkovou, která se v něm zaměřila na pomoc rodinám při ztrátě miminka, představila činnost Dítěte v srdci a sdílela i svůj příběh o ztrátě holčičky.

vloženo před 4 měsíci 2 minuty ke čtení

 

Kompletní článek ke stažení v PDF

 

Kateřina Jelínková - Článek v tisku

 

Kompletní článek ke stažení v PDF

 

Dnes jsou to už čtyři roky, co Eliška zemřela. První rok byl nejtěžší. Čas plynul a přinášel to, co přinést měl. Někdy už mám pocit, že se to nestalo, že je to jen příběh, který jsem někde četla. Jindy mi tečou slzy, ani nevím jak.  Čtyři roky. Život se mi za tu dobu neuvěřitelně změnil. Mám jiný život, jinak prožívám své emoce. Sítem možná zmizelo pár přátel, přibyla mi však spousta nových. Kráčím po jiné cestě než předtím. Je jiná, já jsem jiná, ale taky vím, že ta cesta, po které jdu, není špatná. Nemám už pocit, že mi pukne srdce, cítím lásku a vděčnost za to, co všechno mi holčička vlastně svou krátkou přítomností dala. Cítím smutek, že s ní neprožiju to, co bych prožít chtěla. Navždy ve mně zůstane. Měla jsem v náruči anděla a mám navždy své dítě v srdci… 

Katka Jelínková

Vloženo Od Napsali o nás

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.