https://www.traditionrolex.com/17 Nádherný koncert v Konici pro Dítě v srdci | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Nádherný koncert v Konici pro Dítě v srdci

Začátkem léta nás oslovila paní Ludmila Kopečná Nedomanská, že by ráda v náš prospěch uspořádala benefiční koncert. Její zapálení a energie do přípravy celé akce nás velmi potěšila.

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

Koncert se uskutečnil 9. září v koncertním sále zámku Konice u Prostějova a byl jedním slovem úžasný. Přesvědčilo se o tom sedm desítek návštěvníků. 

Během koncertu zazněla více než desítka skladeb v podání Veroniky Vičarové, kterou doprovázela hrou na klavír Ludmila Kopečná Nedomanská. Všechny skladby spojené v jeden celek vytvořily dojemnou atmosféru. Na pódiu také vystoupily jako hosté Yana Skubenych, ukrajinská studentka konzervatoře, a Bc. Daniela Blahová, Dis., ředitelka ZUŠ Konice. 

Jsme rády, že jsme mohly podpořit Perinatální hospic Dítě v srdci a věřím, že opět v budoucnu znovu podobný koncert pro hospic uskutečníme.

Ludmila Kopečná Nedomanská, spoluorganizátorka koncertu

Koncert nenabídl jen hudební vystoupení, ale zprostředkoval návštěvníkům i informace o činnosti naší organizace Dítě v srdci. Tu krátce představila naše Petra Kolčavová. Spolu se svým manželem Šimonem na pódiu sdíleli vlastní příběh o čtyřech ztrátách, které je na jejich cestě k mateřství potkaly. 

Petra Kolčavová

Velmi si vážíme podpory činnosti našeho Dítěte v srdci. Koncert byl nádherný a byla jsem atmosférou dojatá. Bylo vidět, že za uspořádáním koncertu je obrovské množství práce a děkujeme oběma organizátorkám za jeho přípravu. Návštěvníci koncertu měli možnost podpořit prostřednictvím dobrovolného vstupného činnost Dítěte v srdci. Vybrala se nádherná částka 7030 Kč, kterou využijeme na tvorbu memoryboxů. Všem moc děkujeme!

Petra Kolčavová, Dítě v srdci

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17