Nové hlasování pro Dítě v srdci v Neziskovka roku

Hlasování Ceny veřejnosti Neziskovka roku bylo obnoveno. Prosíme, pošlete nám svůj hlas znovu, původní hlasy byly všem organizacím anulovány. Děkujeme!

vloženo před 2 roky 3 minuty ke čtení

Původní hlasování bylo zrušeno pro velký nárůst neplatných hlasů, kdy bylo hlasováno z neexistujících e-mailů nebo vícekrát z jednoho e-mailu. Je vytvořena nová platforma, kde lze hlasovat jen jednou z jednoho e-mailu a hlas je nutné potvrdit kliknutím na odkaz, který přijde do e-mailové schránky. 

Pokud jste hlasovali v původní anketě v termínu 5.-9.12. a nepotvrzovali jste svůj hlas ze své e-mailové schránky,  je Váš hlas anulován. Všem těmto hlasujícím byl organizací NROS (Nadace rozvoje občanské společnosti) odeslán e-mail s výzvou k novému hlasování. Děkujeme, že nám pošlete hlas znovu. 


Jak pro nás nově hlasovat?

  • Poslat nový hlas je možné od 12. prosince 2022 do 12. ledna 2023.
  • Hlasovat pro Dítě v srdci můžete prostřednictvím formuláře zde. Stačí vybrat z nabídky naši organizaci Perinatální hospic Dítě v srdci, z.s., uvést svůj e-mail a odeslat.  Hlasovat je možné vždy jednou z jednoho e-mail účtu v celé soutěži
  • Na zadaný e-mail přijde potvrzovací odkaz, který je nutné kliknutím potvrdit, aby hlas byl uznán.

Chci hlasovat


Děkujeme, každý hlas může rozhodnout. 

V loňském roce jsme v ocenění Neziskovka obdrželi ocenění v podobě postupu mezi semifinalisty v kategorii Malá neziskovka. Letos jsme se zařadili už do kategorie Střední neziskovka a dostali jsme se do finále. Rosteme. Máme v roce 2022 za sebou řadu úspěšných projektů.

Chci hlasovat pro Dítě v srdci


Co je Neziskovka roku?

Neziskovka roku je nezávislé prestižní ocenění pro neziskové organizace v České republice, které od roku 2012 uděluje Nadace rozvoje občanské společnosti díky její metodice „Zdravého organizačního řízení“©. Letos se koná jubilejní 10. ročník tohoto ocenění. Ocenění zviditelňuje nejlépe vedené neziskové organizace, představuje je jako příklady dobré praxe a ukazuje na kvalitu jejich práce. Důležitost kvalitního řízení vnímají i Nadační fond Škoda auto, Česká spořitelna a Nadace ČEZ a Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy, kteří dlouhodobě ocenění podporují.

 

Videomedailonek Dítěte v srdci pro Neziskovku roku

Součástí Ceny veřejnosti v ocenění Neziskovka roku je příprava medailonku, které má v jedné minutě prezentovat aktivity neziskové organizace. Šedesát sekund pro představení nelehkého tématu a rozmanitosti aktivit a forem pomoci rodinám po ztrátě miminka není mnoho. Použili jsme slova maminky, která jejichž prostřednictvím shrnuje, proč její hlas patří nám...

 

 

Chci hlasovat pro Dítě v srdci

 

Děkujeme za každý váš hlas!

Právě váš hlas může rozhodnout o tom, která nezisková organizace získá letos prestižní ocenění Cena veřejnosti Neziskovky roku.

Vloženo Od Srdcovky