Novinky Dítěte v srdci vám pošleme na e-mail

Chcete vědět, co je u nás nového? Svěřte nám svůj e-mail, my na něj jednou za čas pošleme zprávu plnou novinek z Dítěte v srdci.

vloženo před měsícem 1 minuta ke čtení

Shrneme, co se u nás děje, co je nového a přidáme k tomu zajímavosti z oboru péče při perinatální ztrátě.  Nebudeme spamovat vaše schránky zbytečnostmi. Budeme posílat jen to, co bychom si sami v e-mailu chtěli přečíst.  

Chci se přihlásit k odběru

  • Po přihlášení k odběru ještě pošleme e-mail do vaší e-mailové schránky, kterou je nutné potvrdit. Svůj souhlas se zasíláním novinek můžete kdykoliv v budoucnu odvolat. 


Sledujte nás! 

Budu ráda, když s námi zůstanete ve spojení také prostřednictvím našich sociálních sítí. Nejaktivnější jsme na Facebooku. Nezapomeňte i na naši facebookovou Skupinu pro pomáhající profese. Jsme i na Instagramu a začínáme se zapojovat více i na LinkedInu

 

Kateřina Jelínková Kateřina Jelínková
Perinatální hospic Dítě v srdci, z.s.
tel.: 603 364 520
e-mail: katerina@ditevsrdci.cz
Vloženo Od Srdcovky

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.