https://www.traditionrolex.com/17 Poděkování z věznice ve Světlé nad Sázavou | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Poděkování z věznice ve Světlé nad Sázavou

Děkujeme všem, kdo se připojili (nebo ještě připojí) k naší výzvě k zaslání materiálu na tvoření do věznice ve Světlé nad Sázavou.

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

S ženskou věznicí ve Světlé nad Sázavou spolupracujeme již několik let. Ženy zde ve svém volném čase vyrábějí některé komponenty našich memoryboxů. Zároveň tvoří další dárky a upomínkové předměty, které nabízíme ke koupi v rámci charitativních akcí nebo v našem Obchůdku na Facebooku
 

Poděkování

Nedávno jsme na našem blogu sdíleli prosbu k zaslání zásob nevyužitých látek, bavlnek, vlny, korálků a jiných materiálů vhodný. Velmi rádi vyřizujeme obrovské poděkování všem dárcům, kteří do věznice poslali balíčky s materiálem na tvoření. Věznice již měla materiálu nedostatek a teď se mohou opět vrhnout na tvoření pro dobrou věc. Veškerý materiál byl rozdán mezi ženy k dalšímu tvoření. Děkujeme!

Článek s poděkováním věznice

 

Kam materiál posílat?

Děkujeme všem, kdo se do výzvy zapojili a materiál zaslali nebo se ještě mají v plánu zapojit. Pokud máte doma zásoby nevyužitých látek, bavlnek, vlny, korálků či jiných materiálů vhodných ke tvoření, o které byste se rádi podělili, je možné vše poslat rovnou na adresu věznice: Mgr. Naděžda Offenbartlová, Věznice Světlá nad Sázavou, Vězeňská služba ČR, Rozkoš 990, 58291 Světlá nad Sázavou.

 

Děkujeme!

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17