Podpora Dítěte v srdci na Darujme.cz

Pokud vám naše práce dává smysl, pokud jste v naší činnosti našli podporu pro sebe či vaše blízké, budeme rádi za podporu v rozvoji našich služeb. Nově je možné podpořit nás i přes platformu Darujme.cz.

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

Dárcovská platforma Darujme.cz organizacím pomáhá už 10 let a stojí za ní Nadace Via. Ta už od roku 1997 rozvíjí v Česku filantropii a komunitní život. 

Jak to funguje?

Přes Darujme.cz lze nyní jednoduše přispět a podpořit tak naše aktivity, které vytváříme na podporu rodin po ztrátě miminka.  Ve formuláři stačí zadat výši daru a zvolit, zda jde o jednorázový či pravidelný příspěvek. Dále vyplníte základní údaje o sobě a zvolíte způsob platby. Pak stačí jen potvrdit dar tlačítkem „Darovat“ a provést platbu dle zvoleného způsobu (kartou, bankovním převodem, Google Pay či PayU). Formulář je také součástí našich webových stránek. 

Chci podpořit Dítě v srdci

Na co peníze využijeme?

Získané prostředky využijeme na podporu stávajících aktivit, které tvoří podstatu Dítěte v srdci (tvorba a distribuce memoryboxů, krizová intervence, péče o rodiny po ztrátě miminka, vedení on-line uzavřené podpůrné skupiny a další). Zároveň chceme naše aktivity rozvíjet a rozšiřovat. 

Memoryboxy Dítěte v srdci

  • S každoročním nárůstem klientům vnímáme potřebu zajistit dostupnost našich služeb on-line v podobě odborně vedeného chatu 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu mimo platformy sociálních sítí, které ne vždy splňují naše potřeby, co rodinám potřebujeme v rámci poradenství nabídnout. Navíc ne každý rodič je na sociálních sítích aktivní.
  • Chceme být blíže rodinám i osobně –⁠ nejen prostřednictvím sociálních sítí, on-line nebo telefonicky. Sledujeme rostoucí zájem o osobní setkávání rodin po ztrátě miminka. V současné době vedeme osobní podpůrné skupiny v Hradci Králové, Mladé Boleslavi, Vrchlabí a Rychnově n. Kněžnou. Rádi bychom tuto možnost nabídli i rodinám v ostatních městech.
  • Chceme tvořit edukativní videa, která by sloužila k podpoře rodin, které prožívají ztrátu miminka. Chceme vytvořit jak inspirující videa pro rodiny a jejich blízké, tak videa pro pomáhající profese. 
  • Chceme rodinám nabídnout řadu nových on-line nástrojů, které doposud v ČR nikdo nenabízí, ale sledujeme jejich úspěch v zahraniční praxi. 

 

Chci Dítě v srdci podpořit

 

Děkujeme!

Vloženo Od Srdcovky