https://www.traditionrolex.com/17 Podpořila nás společnost Partners | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Podpořila nás společnost Partners

Převzali jsme od společnosti Partners Financial Services symbolický šek na podporu naší organizace a zároveň jako poděkování za naši dosavadní činnost.

vloženo před rokem 1 minuta ke čtení

Symbolický šek na 100 000 Kč převzala ředitelka Dítěte v srdci Alena Peremská z rukou Dominiky Pávkové, finanční poradkyně společnosti Partners Financial Services, a.s. 

Za předáním šeku je ukryt její osobní příběh. Do Dítěte v srdci ji letos v dubnu přivedla osobní zkušenost ze ztráty miminka. Jako poděkování za naši péči požádala o finanční podporu v náš prospěch u společnosti Partners Financial Services. Ta se na naši činnost rozhodla přispět částkou 50.000 Kč, druhou polovinu věnovala osobně Dominika Pávková.

Velmi si tohoto daru vážíme a děkujeme Dominice za její energii, kterou věnovala žádosti o grant u Partners, i za její vlastní příspěvek. Ve spojení s celým jejím příběhem je to pro nás dvojí odměna. Na jedné straně je oceněna naše práce nejen z pohledu dárce, ale na straně druhé také z pohledu maminky, která poznala osobně naši péči a rozhodla se nám poděkovat finanční podporou. Děkujeme.

 

Chci také podpořit Dítě v srdci

 

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17