https://www.traditionrolex.com/17 Podpoříte nás? | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Podpoříte nás?

Dává vám naše práce smysl? Finanční podpora našich příznivců je pro nás mimořádně důležitá a jen díky ní můžeme rozvíjet naše aktivity dále.

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

 

Díky finanční podpoře můžeme dodávat memoryboxy do nemocnic. I malý příspěvek pomáhá vložit memorybox do náhle prázdné náruče rodičů... Vedeme podpůrnou skupinku na Faceboooku, pořádáme pravidelná setkání rodičů po ztrátě, spolupracujeme s českými nemocnicemi... a máme spoustu nových plánů. 

 PŘEJEME SI NAŠE AKTIVITY DÁLE ROZVÍJET A VĚŘÍME, ŽE SPOLEČNĚ S VÁMI TO DOKÁŽEME.
 

 

Podpoříte nás?

Pokud vám naše práce dává smysl, pokud jste v naší činnosti našli podporu pro sebe či vaše blízké, budeme si vážit vaší podpory v rozvoji našich služeb.

Předem děkujeme za jakýkoliv finanční příspěvek na náš transparentní účet: 
123-1263960227/0100.

Na co peníze využijeme?

Získané prostředky nevyužijeme jen na podporu stávajících aktivit, které tvoří podstatu Dítěte v srdci. Chceme naše aktivity rozvíjet a rozšiřovat. 

S každoročním nárůstem klientům vnímáme potřebu zajistit dostupnost našich služeb on-line v podobě odborně vedeného chatu 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu mimo platformy sociálních sítí, které ne vždy splňují naše potřeby, co rodinám potřebujeme v rámci poradenství nabídnout. Navíc ne každý rodič je na sociálních sítích aktivní.

Chceme být blíže rodinám i osobně –⁠ nejen prostřednictvím sociálních sítí, on-line nebo telefonicky. Sledujeme rostoucí zájem o osobní setkávání rodin po ztrátě miminka. V současné době vedeme osobní podpůrnou skupinu v Hradci Králové a rádi bychom tuto možnost nabídli i rodinám v ostatních městech.

Chceme vytvořit několik edukativních videí, které by sloužily k podpoře rodin, které prožívají ztrátu miminka. Chceme vytvořit jak inspirující videa pro rodiny a jejich blízké, tak videa pro pomáhající profese

Chceme rodinám nabídnout řadu nových on-line nástrojů, které doposud v ČR nikdo nenabízí, ale sledujeme jejich úspěch v zahraniční praxi. 

 

Předem děkujeme za vaši podporu.

Pokud hledáte další způsoby, jak naši činnost podpořit, přinášíme další tipy pod následujícím odkazem: 

Jak nás můžete ještě podpořit?

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17