...protože pomáhat je krásné...

Tento slogan najdete na stránkách obchůdku NANY By Natálie Kočendová. Je pro nás obrovskou ctí, že část výtěžku z prodeje je právě pro Dítě v srdci.

vloženo před 11 měsíci 1 minuta ke čtení

Světlo, které bude pomáhat

Je to rok, co Natálie prožila jednu z nějtěžších životních zkušeností, ztrátu svého miminka. Rozhodla se svou zkušenost proměnit v projekt, který má pomáhat a symbolicky rozsvítit světlo do života těm, které potká podobný osud...  

Část zisku z prodeje se rozhodla věnovat naší organizaci Dítě v srdci za naši péči po ztrátě jejího miminka. 

Natálie, moc děkujeme a moc si toho vážíme!


Navštivte voňavý obchůdek

V obchůdku NANY by NK najdete výběr z několika druhů českých ručně vyráběných svíček z přírodního sojového vosku, které pomalu a čistě hoří. Neobsahují parafín a jsou veganské (bez parabenů a živočišných produktů).

 

Láska, vděčnost, pokora…
K životu, k sobě a také k lidem. 
Zapal tuto svíčku, pociť vůni. 
… protože pomáhat je krásné.


Natálie Kočendová, www.nanybynk.com

Vloženo Od Srdcovky

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.