Rodinný festival pro Dítě v srdci

V jihočeském Bílsku v sobotu 25. června proběhl už pátým ročníkem rodinný festival, který byl tentokrát věnován i Dítěti v srdci. Během celého dne vystoupilo na festivalové louce 6 kapel a proběhlo jedno divadelní představení.

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

Tento festival má za cíl spojovat lidi nejen z blízkého okolí a motivovat k zapojení se do podpory neziskovek. Součástí akce byl bohatý doprovodný program pro děti i dospělé: lezecká stěna, lanovka, bazén pro děti, hry, knihovnička, ukázky prací malíře či místního kováře. Lidé se mohli zapojit a odnést si tak domů vlastnoručně vytvořené produkty. Na pódiu zahrál písničkář Dejfkuč, následovalo divadlo sourozenců Marčíků, svým vystoupením pak navázala kapela Butterfly effect, osmičlenný Saxband nebo prachatický Buzcech Blues.

Ten zahájil večerní program, který pokračoval vystoupením bandu z Volyně PNP. Večer pak završila stálice místního pódia Future Grafity s alternativním hard-rockem. 

Potěšilo nás, když se v rámci programu uspořádala dražba obrazu, kde výtěžek byl určen na podporu Dítěte v srdci. Obraz „Energie Země“ věnoval umělec Vít Pavlík, jehož jméno je známé i za hranicemi Česka. Obraz vydražila rodina Hanzlíkova z Čavyně za celkovou částku 5.000,- Kč.  Tato částka pak byla obratem vložena na veřejnou sbírku Dítěte v srdci. 

Na stánku Dítěte v srdci si mohli prohlédnout a odnést propagační materiály Dítěte v srdci nebo si zakoupit drobnosti, které byly za tímto účelem věnovány. Domov klidného stáří sv. Anny Sousedovice předem připravil krásná srdíčka. Výtěžek prodeje činil 1.800,- Kč. Děkujeme!

Rodinný festival Bílsko

 

Na festivalu vznikla nová přátelství, byly předány nové kontakty, festival se povedl na jedničku. Lidská potřeba pomáhat a cítit se užitečný, nejen milovaný, bude aktuální i v nejlepších finančních a daňových podmínkách. Proto pořadatelé spolu s dalšími děkují za možnost trochu přispět.

Alžběta Bayerová, pořadatelka Rodinného festivalu v Bílsku


Moc děkujeme za podporu a vážíme si, že jsme mohli být součástí této akce. 

Vloženo Od Srdcovky