https://www.traditionrolex.com/17 Setkání týmů Dítěte v srdci | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Setkání týmů Dítěte v srdci

Poslední lednový víkend jsme využili k setkání týmů Dítěte v srdci, které proběhlo v malebném prostředí Karmelitánského kláštera v Kostelním Vydří.

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

Aktuální situace doby covidové nám bohužel nedovolila setkat se v plném počtu, ale o to pečlivěji jsme nepřítomné členky v karanténě zásobovali fotografiemi a nejrůznějšími poznatky z porady.

Ano, bylo to setkání pracovní, kdy jsme si společně shrnuli výsledky roku 2021 a představili si plány na rok 2022. Čeká nás nabitý rok. Vedle našich tradičních akcí plánujeme nové vzdělávací akce, pořádáme dvě mezinárodní konference, spolupracujeme na nové koncepci perinatální paliativní péče, vzděláváme se, pracujeme na nových materiálech pro rodiče i zdravotníky. Prioritou pro nás nadále zůstává péče o rodiny, které jsou zasaženy ztrátou miminka. Věříme, že letos už situace bude lepší a žádný virus nebude ovlivňovat setkávání s rodinami a budeme se moci pustit do akcí, které jsme v loňském a předloňském roce byli nuceni zrušit. Těšíme se na pouť Dítěte v srdci, těšíme se na koncerty, na přátelská setkávání s odborníky z oboru perinatální paliativní péče... 

Suma sumárum. Pracovní kalendář se nám pro letošní rok už hezky zaplnil až do prosince a my jdeme vstříc výzvám, které letošní rok přinese. Doporučujeme být ve střehu, některé novinky představíme již velmi brzy. 

Děkujeme všem, kteří nás na naší cestě doprovází a podporují a těšíme se na setkávání v roce 2022!

 

 

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17