https://www.traditionrolex.com/17 Sloučilo se s námi Jihočeské Dítě v srdci | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Sloučilo se s námi Jihočeské Dítě v srdci

Od 1. ledna 2023 se pobočný spolek Jihočeské Dítě v srdci sloučil s naší organizací Perinatální hospic Dítě v srdci. Nyní budeme společně vystupovat jako jedna právnická osoba.

vloženo před rokem 3 minuty ke čtení

Přípravy na sloučení probíhaly již v průběhu celého roku 2022. Pro všechny naše klienty se však nic nemění. Služby Dítěte v srdci jsou poskytovány stále stejně na celém území České republiky.

V Českých Budějovicích i nadále zůstává kontaktní pracoviště Dítěte v srdci. Osobní setkání je možné po předchozí domluvě telefonicky či e-mailem:

  • Adresa: Na Sadech 2033/21, 370 01 České Budějovice 3
  • Kontaktní osoba: Hana Doskočilová (e-mail: hana@ditevsrdci.cz, tel. 725 972 069)

(Aktualizace březen 2023: Kontaktní místo v Českých Budějovicích bylo dočasně uzavřeno z personálních důvodů). O jeho znovuotevření vás budeme informovat v Aktualitách #ZeSrdce).

Cílem sloučení bylo sjednocení všech možností v poskytování odborného sociálního poradenství. Klientům sloučení přinese větší přehlednost v nabídce našich služeb. Navíc budou eliminovány nesrovnalosti, které pramenily z toho, že nebyly na první pohled identifikovatelné rozdíly mezi Dítětem v srdci a Jihočeským Dítětem v srdci. 

Sloučení pro nás přinese i zjednodušení po administrativní a organizační stránce například jednotným účetnictvím, tvorbou jednotných propagačních materiálů a společnou prezentací na webu a sociálních sítích. .

 

Dosavadní ředitelka a duše Jihočeského Dítěte v srdci Hana Doskočilová se stala členkou Dítěte v srdci na pozici poradkyně pro pozůstalé a jako koordinátorka našich aktivit. 

 

Hana Doskočilová

Součástí Jihočeského Dítěte v srdci jsem byla od roku 2018, na pozici jeho ředitelky jsem působila 2,5 roku.
Jihočeská pobočka vznikla z velké touhy poskytnout rodinám perinatální paliativní péči i u nás na jihu Čech.
Z party nadšenců a dobrovolníků se velmi brzy stal dobrý profesionální tým.  S trochou nostalgie, ale i velkým odhodláním, začínám pracovat v Dítěti v srdci na nové pozici. Všichni v týmu se dobře známe, rádi se vidíme pracovně i ve volných chvílích. Těším se na nové výzvy, o které určitě nebude nouze. 

Hana Doskočilová

 

Alena Peremská, ředitelka Dítě v srdci

S Jihočeským Dítětem v srdci jsme byli úzce propojení a vážím si skvělé spolupráce všech jeho členů. Jsem ráda, že někteří se rozhodli stát se součástí „velkého“ Dítěte v srdci. 

Hance Doskočilové bych chtěla moc poděkovat za vedení pobočného spolku, za všechnu práci, kterou pro rozvoj Dítěte v srdci a perinatální paliativní péče v České republice udělala. Těším se na další společné pracovní i nepracovní aktivity, ale hlavně na výsledky společné práce. 

Alena Peremská, ředitelka organizace

 

Ze ❤ Katka Jelínková

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17