Spolupráce s věznicí ve Světlé n. Sázavou

Párkrát jsme už zmínili, že nemalou skupinou našich podporovatelek jsou ženy z věznice ve Světlé nad Sázavou. V rámci aktivit ve svém volném čase pro nás ve skupince háčkují, šijí, pletou a vyrábí různé předměty.

vloženo před 3 týdny 2 minuty ke čtení

Vkládáme je do memoryboxů nebo je nabízíme v bazárku či jsou na prodej na charitativních akcích Dítěte v srdci. Umožňují tak podporu činnosti naší organizace. 

Minulý týden naše Zdenča Troníčkova převzala z rukou zaměstnankyně Vězeňské služby Mgr. Naděždy Offenbartlové obrovské množství ručně vyráběných věcí. Přivezli jsme si vyrobené lapače snů, náramky pro maminku a dceru, čepičky a ponožky do memoryboxů.

Bohužel není v našich silách jmenovitě poděkovat všem dobrodinkám, které se podílí na tvorbě, ale věříme, že se jim naše poděkování dostane aspoň zprostředkovaně.

Velmi si spolupráce s věznicí ve Světlé nad Sázavou vážíme a děkujeme za jejich podporu činnosti Dítěte v srdci. 

 

  • Prosba o pomoc

Rádi bychom jejich tvorbu podpořili, protože víme, že se občas potýkají s nedostatkem materiálu na tvoření. Pokud máte doma zásoby nevyužitých látek, bavlnek, vlny, korálků či jiných materiálů vhodných ke tvoření, o které byste se rádi podělili, je možné vše poslat rovnou na adresu věznice: Mgr. Naděžda Offenbartlová, Věznice Světlá nad Sázavou, Vězeňská služba ČR, Rozkoš 990, 58291 Světlá nad Sázavou.

 

 

Vloženo Od Srdcovky

Komentáře


vloženo před 4 dny Jitka

Dobrý den, mám hodně krásných klubíček vln, ale je toho tolik, že z toho balík neudělám. Je možné někam event. donést? Jsem z Prahy.

Odpovědět
*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.