https://www.traditionrolex.com/17 Spouštíme registraci na konferenci | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Spouštíme registraci na konferenci

Od dnešního dne je možné se přihlásit na 2. ročník Konference perinatální paliativní péče. Proběhne ve dnech 30-31. května 2023 v Hradci Králové. Věříme, že navážeme na úspěšný první ročník. Do toho letošního přinášíme i trochu neobvyklou nabídku.

vloženo před rokem 4 minuty ke čtení

 

Datum konání:

30. - 31. května 2023

 

Místo konání:

Hotel Tereziánský Dvůr

Hradec Králové

 

Chci se registrovat

 

Proč Hradec Králové?

Protože je to „naše město“ – působíme tady nejdéle a máme zde řadu příkladů dobré praxe. Máme skvělou spolupráci s hradeckou Fakultní nemocnicí a s pohřební službou Aeternitas. Vše se dozvíte osobně na naší konferenci... 

 

Záštita konference

Konference se koná pod záštitou přednosty gynekologické a porodnické kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové prof. MUDr. Mariana Kacerovského, Ph.D. a pod záštitou Ing. Jana Bartoška, místopředsedy Poslanecké sněmovny.

 

Dítě v srdci - Konference 2023


S kým se potkáte?

S odbornými vstupy přislíbili účast: Mgr. Darina Fialová, doc. MUDr. Ivana Kacerovská Musilová, Ph.D., Bc. Alena Peremská, MHA, JUDr. Barbora Steinlauf, MA, Ph.D., MUDr. Jan Hálek, prof. MUDr. Marian Kacerovský, Ph.D., Th.Lic. Ing. René Milfait, Th.D. a další z Dítěte v srdci i mimo něj. 
 

Jak bude konference probíhat? Jinak!
 

1. konferenční den - přednášky a panely

Proběhne tak, jak jste na konferencích zvyklí. Potkáme se v příjemném hotelu, jehož konferenční zázemí nám po celý den poskytne prostor pro čerpání odborných poznatků, ale také pro sdílení, setkávání se a navazování nových kontaktů. 

  • V tématech půjdeme více do hloubky.
  • Budeme méně přednášet, ale více diskutovat.
  • Představíme příklady dobré praxe. 

Večer s Dítětem v srdci

Závěr prvního dne bude patřit vám a Dítěti v srdci. Odpovědi v dotaznících z loňského ročníku i zpětné vazby v e-mailech a na sociálních sítí odhalily, že byste si námi rádi užili více neformálního času. Velmi rádi přání splníme. Večer budeme mít v hotelu rezervovaný prostor, kde si můžeme povídat nejen o práci, zahrajeme na kytary (klidně je berte s sebou). Budeme rádi za potvrzení zájmu o společné večerní setkání, abychom věděli, jak velký prostor máme rezervovat. Konzumace jídla a pití je v režii účastníků. 


2. konferenční den - unikátní workshop v pohřební službě

Když říkáme unikátní, tak to myslíme zcela vážně. Na které konferenci si můžete vybrat workshop péče o rodinu při perinatální ztrátě konaný v prostředí pohřební služby? Nedokážete si to představit? My ano. Věříme, že taková příležitost se hned tak nezopakuje.

  • Předvedeme vám jedinečný příklad dobré praxe, za kterou stojí hradecká pohřební služba Aeternitas, v jejíž prostorech se potkáme.
  • Zhruba během dvou hodin vám představíme vše důležité k možnostem péče o rodiny v prostředí pohřební služby.
  • Nahlédnete do prostor, kam vás běžné pohřební služby nikdy nepustí.
  • Workshopem vás budou provázet krizoví interventi Dítěte v srdci, kteří často na přání rodin pomáhají s posledním zaopatřením miminek a podporují je i během pietních rozloučení. 
  • Seznámíte se s možnostmi, které mohou pohřební služby rodinám nabízet (a bohužel drtivá většina ve svých zkostnatělých podobách nic z toho nenabízí).
  • Prostor v pohřební službě není nafukovací, kapacita workshopu je omezená. Neváhejte s přihláškou. 

 

Ceny

Víme, že program jednotlivých dnů se diametrálně liší, proto jsme konferenci rozdělili na tři části a je jen na vás, jak je zkombinujete.

ODBORNÁ KONFERERENCE
(1. den - 30. 5. 2023)


Při registraci do 31.3.2023: 2 700 Kč

Registrační poplatek: 3200 Kč


 

VEČER S DÍTĚTEM V SRDCI
(30. 5. 2023)


Pro účastníky konference.
Účast je nutné potvrdit v objednávce.
Konzumace jídla a pití je v režii účastníků. 

WORKSHOP V POHŘEBNÍ SLUŽBĚ
(31. 5. 2023)


Pro účastníky konference: 450 Kč

Pro ostatní: 900 Kč

 Registrovat se na konferenci

 

Váháte s účastí? Podívejte se, jaký byl loňský ročník...

 

Mohlo by vás zajímat


Dítě v srdci - Kateřina Jelínková

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě můžete obrátit. I letos mám konferenci na starost. Tak mi držte palce, aby vše klaplo stejně jako loni. Těším se na osobní setkání!

Ing. Kateřina Jelínková
marketing & PR
Tel.: 603 364 520, e-mail: katerina@ditevsrdci.cz

Vloženo Od Vzděláváme a inspirujeme
https://www.traditionrolex.com/17