https://www.traditionrolex.com/17 Svatomartinská podpůrná skupina | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Svatomartinská podpůrná skupina

Máte taky pocit, že čas nějak rychle běží? Nedávno jsme psali o naší říjnové podpůrné skupině, která každý měsíc probíhá v Hradci Králové. A teď už máme za sebou i tu listopadovou. Ta proběhla přímo na svatomartinský pátek.

vloženo před rokem 3 minuty ke čtení

Jako vždy se setkání podpůrné skupiny Dítěte v srdci neslo v přátelském duchu. Téměř celý rok se v Hradci Králové pravidelně jednou za měsíc potkáváme osobně díky naší spolupráci s Podpůrným paliativním týmem z Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Všechny nás tentokrát přivítal podzimně laděný prostor. Díky tomu, že listopadové setkání proběhlo 11. listopadu, tak nám setkání navíc provoněly svatomartinské rohlíčky.

Každé setkání je jiné. Scházíme se v různém počtu, navštěvují nás maminky, tatínci, někdy mezi nás zavítají i prarodiče. S některými se potkáváme od začátku, co jsme skupinky obnovili, někteří mezi nás přišli poprvé, někteří přichází nepravidelně ve chvílích, kdy osobní setkání potřebují. Na naše skupinky není nutné chodit pravidelně, je možné přijít kdykoliv, s jakýmkoliv tématem. 

Svatomartinské setkání na začátku provázely slzy. Vzpomínali jsme společně na děti, které tu s námi nemohou být, a hovořili jsme i o právě proběhlém dušičkovém období. To pro rodiny po ztrátě miminka není jednoduché a přináší více těžkých a bolestných okamžiků. 

Na skupince jsme se zaměřili také na sebepéči. Cílem bylo uvědomit si všechny naše smysly a vnímat naše těla

Vzájemné sdílení a podpora proměnila v průběhu skupinky slzy na úsměvy a věříme, že všichni odcházeli domů s pozitivnějšími pocity a lepší náladou

Jsme rádi, že se můžeme osobně setkávat, protože na každé skupince vidíme, jak je osobní setkání a sdílení pro rodiny po ztrátě dítěte důležité. 

Přîští podpůrná skupina v Hradci Králové proběhne 16. prosince od 16 do 19 hodin. Hlásit se můžete již teď na našich webových stránkách. Těší se na vás Alena Peremská, Vladimíra Šimková a Jindřiška Rolcová.

 

 

Pozvánka na Podpůrné skupiny Dítěte v srdci
 

Pokud máte zájem setkat se s lidmi, kteří prožívají stejnou životní situaci jako vy, potřebujete porozumění, chcete získat podporu v trápení, kterému nyní čelíte, a načerpat sílu k jeho překonání, připojte se k naší podpůrné skupince.

Skupinky jsou otevřené. Kdykoliv je možné do skupinky vstoupit a kdykoliv vystoupit. 

Místa konání: Hradec Králové, Mladá Boleslav, Rychnov nad Kněžnou a Vrchlabí.

Těšíme se na další setkání. Jsme tu pro vás, vaše slzy, vzpomínky, obavy, potřebu sdílení i radost a plány...

 

Termíny setkání

Podpůrné skupiny Dítěte v srdci

 

 

Osobní setkávání podpůrné skupinky pro rodiče po ztrátě miminka se v Hradci Králové uskutečňuje díky spolupráci organizace Dítěte v srdci a Podpůrného paliativního týmu z Fakultní nemocnice Hradec Králové. 

Skupinky v Mladé Boleslavi, Rychnově nad Kněžnou a ve Vrchlabí můžeme uskutečňovat díky podpoře Nadačního fondu Škoda Auto

 

Vloženo Od Podpůrné skupinky
https://www.traditionrolex.com/17