https://www.traditionrolex.com/17 Třetí místo pro Dítě v srdci v programu Tesco | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Třetí místo pro Dítě v srdci v programu Tesco

Děkujeme všem za podporu a za hlasy v programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ společnosti TESCO.

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

O naší výhře rozhodli zákazníci obchodního řetězce Tesco v Rychnově nad Kněžnou. Za každý nákup zdejší zákazníci obdrželi hlasovací žeton. Ten následně mohli vhodit do jednoho z hlasovacích boxů a dát hlas projektu, který se jim nejvíce líbil. Projekt Memoryboxy Dítěte v srdci obdržel krásných 2140 hlasů a přinesl nám umístění na 3. místě a finanční odměnu ve výši 10 000 Kč. Děkujeme!

Předání šeku proběhlo ve čtvrtek 3.3.2022 v obchodním domě Tesco v Rychnově nad Kněžnou. Za Dítě v srdci šek převzala naše Zdeňka Troníčková. Děkujeme obchodnímu domu TESCO i všem  našim podporovatelům! 

 

O programu

Grantový program s názvem „Vy rozhodujete, my pomáháme“ poskytuje finanční podporu na realizaci malých veřejně prospěšných projektů po celé ČR. Jeho cílem je zlepšovat kvalitu života v ČR a podporovat udržitelný rozvoj skrze aktivity lokálních komunit v okolí prodejen organizátora programu. 

Organizátorem programu Vy rozhodujete, my pomáháme je Tesco Stores ČR a.s. a Nadační fond Tesco. Odborným garantem programu je Nadace rozvoje občanské společnosti.

Tesco

NROS

 

 


Zdroj titulní fotografie: www.itesco.cz

 

Vloženo Od Byli jsme u toho
https://www.traditionrolex.com/17