https://www.traditionrolex.com/17 V hlavní roli: memorybox Dítěte v srdci | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

V hlavní roli: memorybox Dítěte v srdci

Je to sedm let, co jsme předali náš první memorybox. Jeho obsah i vzhled se za ta léta změnil, jeho poslání je stejné: pomáhá rodičům po ztrátě miminka. Podívejte se mezi prvními na naše video, kde je náš memorybox v hlavní roli...

vloženo před 2 roky 2 minuty ke čtení

Uvědomujeme si, že rozloučení s miminkem je pro rodiče klíčové. Ať proběhne jakkoliv. Proto s láskou již několik let vytváříme vzpomínkové krabičky, memoryboxy, a distribuujeme do nemocnic po celém Česku nebo je posíláme přímo rodičům.

Ačkoliv je to krabice, kterou nechcete, stane se tím nejcennějším, co máte. Vzpomínkou, která ožije pokaždé, když krabici otevřete.

 

Podívejte se na video, které jsme připravili ve spolupráci s brněnským fotografem a kameramanem Patrikem Uhlířem. Jedinečným způsobem v krátkém příběhu zachytil podstatnou myšlenku a poslání našich memoryboxů: 

 

Poděkování

Ačkoliv ve videu  nevidíte nikomu do tváře, stojí za jeho vznikem řada našich podporovatelů, dobrých duší a příznivců. Děkujeme naší Zdenči Troníčkové, jejíž ruce si zahrály hlavní roli v kompletaci memoryboxů, šikovné ruce naší tvořilky patřily Markétě Křižkové. Manželům Vašinovým děkujeme za zhostění se role rodičů. 

Za hudební podklad děkujeme Víťovi Troníčkovi z hudebního uskupení Marien & Víťa Troníček.

Jednotlivé záběry by však nemohly vzniknout bez správných rekvizit a tady musíme poděkovat tvořilkám Markétě Křižkové, Bronislavě Panglové a Janě Bednářové za zaslání medvídků a potřebných pomůcek k háčkování. Největším oříškem bylo sehnat kolébku, kterou bychom v natáčecí den mohli mít k dispozici. Děkujeme brněnské městské části Brno - Sever, která nám svou kolébku ochotně na natáčení zapůjčila. 

 

A co dál?

Věříme, že tímto videem odstartujeme novou kapitolu Dítěte v srdci a už teď začínáme připravovat další pokračování... Coming soon... 


Dává nám naše práce smysl?

Velké poděkování v neposlední řadě patří všem našim podporovatelům a dárcům. Právě díky jejich finanční podpoře jsme toto video mohli zrealizovat. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Pokud vám naše práce dává smysl a chcete se také připojit k pomoci, můžete nás finančně podpořit na náš transparentní účet: 123-1263960227/0100. Děkujeme!

 

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17