Vzácná návštěva našeho pietního místa

Vážíme si vzácných hostů, kteří se zájmem navštívili naše pietní místo zemřelým dětem, které se nachází v Králíkách.

vloženo před 4 měsíci 2 minuty ke čtení

V rámci programu Adopce na dálku probíhají v těchto dnech v Královehradeckém kraji mše svaté, kterých se účastní arcibiskupové Peter Machard a Bernard Moras z indického Bangalore. Součástí cesty indických arcibiskupů byla návštěva a prohlídka Poutního domu v Králíkách. Jejich kroky zamířili i k našemu pietnímu místu, které oba zmíněné arcibiskupy velmi zaujalo. Vyslechli si příběh i účel a byli touto myšlenkou nadšení. Velmi si vážíme jejich slov uznání, kterých se nám dostalo. 

Na řadě míst se konají besedy s těmito indickými představiteli. Besedy se zaměřují na život dětí v Indii, jak zásadní význam má pro indické děti v nouzi pomoc dárců z projektu, co nejchudším dětem indických rodin schází a jak vzdělání pomáhá měnit jejich životy. 

O projektu Adopce na dálku®

Díky projektu Adopce na dálku® mohou děti z indické Karnátaky chodit do školy a mají šanci na lepší život. Dárci Diecézní charity Hradec Králové pomohli od roku 2000 již přes 6 800 indickým dětem k lepšímu vzdělání. Dnes jsou z absolventů projektu sebevědomí lidé, kteří se dokážou postarat o svoje rodiny a jsou přínosem pro celou indickou společnost.

Vloženo Od Pietní místa

Komentáře

*
Vaše osobní údaje z formuláře použijeme, jen abychom vás mohli kontaktovat a odpovědět vám na váš dotaz nebo poptávku. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016. Vaše údaje jsou v bezpečí a neposkytneme je třetí straně, ani je nevyužijeme pro internetový marketing.