https://www.traditionrolex.com/17 Workshop pro nemocnici v Písku | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Workshop pro nemocnici v Písku

Velmi si vážíme pozvání z písecké nemocnice, kde jsme v pondělí 21. února mohli uspořádat workshop pro zdravotnický tým gynekologicko-porodnického a dětského oddělení.

vloženo před 2 roky 1 minuta ke čtení

Workshopu se zúčastnila dvacítka porodních asistentek a zdravotních sester, které se od naší Hany Doskočilové a Zdeňky Troníčkové dozvěděly několik důležitých informací o naší organizaci Dítě v srdci. Během workshopu jsme představili memoryboxy a sdíleli jsme řadu praktických rad, jak je využít při poskytování péče při perinatální ztrátě. Věříme, že předané memoryboxy Dítěte v srdci budou velkou oporou pro rodiče po ztrátě jejich miminka i pro samotné zdravotníky při poskytování péče. 

Spolu s námi se na workshopu podílela i Naďa Malovcová, zdravotní sestra domácího hospicu Athelas. Velmi si vážíme vzájemné spolupráce a jsme rádi za podporu, které se nám od Nadi i hospice Athelas dostává. 

Do písecké nemocnice ještě jednou děkujeme vrchní sestře Mgr. Simoně Bulkové a panu primáři MUDr. Michalovi Turkovi za pozvání a těšíme na další společná setkání a spolupráci!

 

Vloženo Od Vzděláváme a inspirujeme
https://www.traditionrolex.com/17