Nové vedení Dítěte v srdci, z.s.

NOVÉ VEDENÍ DÍTĚTE V SRDCI 

S radostí oznamujeme změnu ve vedení spolku Dítě v srdci.

Funkci výkonné ředitelky nově přebírá Mgr. Adéla Hendrychová, MBA, která se ujímá vedení organizace v dalším důležitém období jejího rozvoje.

Je pro nás ctí přivítat Adélu v této klíčové roli. Její profesní zkušenosti, lidský přístup a hluboký respekt k poslání Dítěte v srdci jsou pro nás velkou nadějí a oporou. Věříme, že společně budeme i nadále rozvíjet kvalitní a citlivou péči o rodiny po ztrátě miminka.

Adéle přejeme mnoho sil, odvahy, klidného rozhodování a radosti z práce, která má hluboký smysl.

Zároveň bychom chtěli z celého srdce poděkovat dosavadní ředitelce Mgr. Štěpánce Pokorníkové, která ve spolku zůstává, a nově se ujímá role zástupkyně ředitelky a vedoucí přímé péče. Děkujeme Štěpánce za její práci, nasazení a péči, která je a navždy zůstane nedílnou součástí historie i hodnot Dítěte v srdci.

Rada spolku Dítě v srdci pokračuje ve stejném složení. Věříme, že propojení zkušeností členů rady a nového vedení vytvoří pevný základ pro další rozvoj organizace a její služby.

Těšíme se na společnou cestu.

S úctou
tým Dítě v srdci

Zaujaly vás naše novinky? Sdílejte je dál:

Facebook
Twitter
LinkedIn