https://www.traditionrolex.com/17 Adventní benefiční koncert | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Adventní benefiční koncert

Bydlíte ve Svitavách a nebo v jejich okolí? Nebo se budete 1. 12. v tomto kraji pohybovat? Navštivte v první prosincový den koncert, který bude pomáhat.

vloženo před 7 měsíci 2 minuty ke čtení

Přijďte se naladit na vánoční atmosféru a navštivte Adventní benefiční koncert na podporu Dítěte v srdci, který se bude konat 1. prosince 2023 od 18 hodin ve Svitavách. Součástí koncertu bude i výstava Dítěte v srdci a proběhne krátké představení naší činnosti. V příjemném prostředí Ottenddorferova domu vystoupí jedinečné a laskavé duo Pavla Boučková & František Vomáčka. 
 

Kdy a kde?

  • 1. prosince 2023 od 18 hodin,
  • Ottendorferův dům Svitavy

 

„Všechny tři sudičky, co mi stály u kolébky, byly dobračky. První mi podala kalamář, abych psala písňové texty. Druhá mikrofon, abych mohla slyšitelně zpívat. Od třetí sudičky mám lahvičku s hojením. A pak po pár letech, v nichž jsem se snažila předměty sesynchronizovat, přišel František Vomáčka ... Budeme vám vyprávět, zpívat, svítit na obzvlášť krásném místě." ... říká o koncertu Pavla Boučková. 

 

Marcela Vraspírová,Dítě v srdci

Pavla Boučková a František Vomáčka ... dobře jim to spolu ladí … muzikantsky i lidsky. Tak by se dali stručně charakterizovat protagonisté koncertu … dva hlasy, dvě kytary a kachon, někdy i harmonika … člověk občas žasne, co všechno spolu krásně souzní. Pavla je autorkou hudby i pokladnicí krásných textů. Mají duchovní hloubku, moudrost, zrcadlí čiré člověčenství a nesou otisky životních cest a milníků, které se dotýkají každého z nás. Snad i proto při některých písních, když si texty necháte doplout až k srdci, nezůstane vaše oko suché … emocí radostnou i tklivou.  … A stojí to za to. Někdy ta slova doznívají dlouho, přes horizont dalších dnů a máte pocit, že jsou i léčivá. Kéž je takových slov, míst a okamžiků co nejvíce.

Marcela Vraspírová, Dítě v srdci

 

Těšíme se na všechny, kdo přijmou prosincové pozvání do krásného koncertního sálu Ottendorferova domu ve Svitavách, aby s námi spoluvytvořili nezapomenutelný večer, kterým ze srdce společně podpoříme Perinatální hospic Dítě v srdci.

 

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17