Perinatální hospic Dítě v srdci

Jsme zde pro všechny zasažené ztrátou miminka v jakékoliv fázi jeho bytí. Naším cílem je poskytovat rodinám maximální podporu a dostatek informací. Zároveň se podílíme na postupné přeměně našeho zdravotnictví v oblasti perinatální paliativní péče.

Pro rodiče

Nabízíme podporu a péči všem rodinám, které prochází ztrátou miminka.

podpora pro rodiče

Memoryboxy

Pomáháme rodičům uchovat maximální množství vzpomínek na jejich miminko.

to mě zajímá

Pro zdravotníky

Vzdělávání v oboru je nikdy nekončící proces. Poskytujeme školení pro zdravotnické týmy.

zobrazit

Podpořte nás

Dává vám naše práce smysl? Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek na transparentní účet: 123-1263960227/0100

chci vás podpořit

Blog Ze Srdce

Nejbližší akce

za 116 dní Pá 20.05.

Konference perinatální paliativní péče

Od 20.05. – 20.05.

Odborná konference Dítěte v srdci zaměřená na problematiku nabídky možnosti perinatální paliativní péče a její ukotvení a organizační začlenění do zdravotního systému. Místo konání: Praha

Zobrazit web

Memoryboxy

Naším jedinečným projektem jsou memoryboxy - vzpomínkové krabičky, které poskytujeme rodinám při narození mrtvého miminka nebo dětem, které žijí po porodu jen krátkou chvíli. Memoryboxy pomáhají rodičům uchovávat nejvzácnější vzpomínky na jedinečné a zároveň poslední chvíle s vlastním dítětem.

Klademe velký důraz na obsah memoryboxů a posunujeme jejich vlastní provedení dle potřeb rodin - svépomocí či za přispění našich dárců a široké sítě našich dobrovolníků. Memoryboxy poskytujeme rodinám ZDARMA. Jsme vlastníky ochranné známky pro memoryboxy. Nedoporučujeme jejich kopírování, jsme však vždy otevření nové spolupráci na případné distribuci či vývoji.

Více o memoryboxech

Memorybox - vzpomínková krabička

 

Jak fungujeme?

Jsme nestátní neziskovou organizací. Jsme vděčni za jakoukoliv podporu od firem či jednotlivců. Pomáhá nám rozšiřovat péči o rodiče po ztrátě miminka a zároveň realizovat i koncepční změny celého systému perinatální paliativní péče v ČR. Část naší služby, odborné sociální poradenství, je financována z MPSV. Jsme podporováni nadačním fondem Abakus. Využíváme také další grantová řízení a ucházíme se o finanční prostředky z veřejných zdrojů, nadací či nadačních fondů.

Pomáhejte s námi!

I malý finanční dar nám umožňuje pomáhat rodičům po ztrátě miminka. Jsme rádi za jakýkoliv příspěvek zaslaný na náš transparentní bankovní účet: 123-1263960227/0100.  Existuje také několik způsobů, jak podpořit naši činnost a nemusí se jednat pouze o přímé finanční dary. Naši příznivci pořádají často další akce, které nám vedle finanční podpory pomáhají šířit naši činnost do povědomí široké veřejnosti.

Inspirujte se

 

Podporují nás


Eu

Komerční banka Jistota

Abakus fond