https://www.traditionrolex.com/17 Jaký byl náš den otevřených dveří? | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Jaký byl náš den otevřených dveří?

V rámci Škoda SocialWeek 2023 jsme měli tu čest přivítat všechny zájemce na našem prvním Dni otevřených dveří, který proběhl v úterý 3. října 2023. Naše sídlo se stalo otevřeným prostorem plným inspirace a naděje.

vloženo před 8 měsíci 2 minuty ke čtení

Na tento den jsme se připravili s přáním představit naši organizaci Dítě v srdci široké veřejnosti. Byl to skvělý den, který nám přinesl mnoho pozitivních zážitků:

  • Naše zázemí navštívila řada našich podporovatelů, kteří projevili velký zájem o naši činnost a naše odborné sociální poradenství, které poskytujeme truchlícím rodinám.
  • Návštěvníci měli možnost prohlédnout si naše memoryboxy plné cenných vzpomínek pro rodiny po ztrátě miminka. Naše Zdeňka Troníčková postupně všem účastníkům představila jejich obsah a co jednotlivé komponenty mohou pro rodiny znamenat.
  • Byli jsme potěšeni tím, že nás navštívily tvořivé ženy s nabídkou tvorby medvídků a deček do našich memoryboxů. Jejich ochota a podpora jsou pro nás nepostradatelné. Nemohli bychom bez všech našich „tvořilek“ memoryboxy v takovém rozsahu kompletovat. Děkujeme!
  • Nečekanou návštěvou byl lékař z jižních Čech, který projevil zájem o spolupráci a školení na svém pracovišti. Těšíme se na novou spolupráci. 

Celkově to byl den plný emocí, sdílení a podpory. Byli jsme potěšeni, že jsme mohli přivítat tolik lidí, kteří se k nám připojili, a těšíme se na další podobná setkání v příštím roce. Děkujeme všem, kteří nás podpořili a přišli nás navštívit. 

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17