https://www.traditionrolex.com/17 Memoryboxy nově ve Frýdku-Místku | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

Memoryboxy nově ve Frýdku-Místku

Memoryboxy Dítěte v srdci pomáhají rodičům uchovat maximální množství vzpomínek na jejich miminko, provází je procesem truchlení a usnadňují jeho průběh. Dodáváme je do porodnic i přímo rodičům.

vloženo před 4 měsíci 2 minuty ke čtení

 Mapa míst, kde memoryboxy pomáhají, se stále rozrůstá. Tento týden do ní přibyla i nemocnice ve Frýdku-Místku. Děkujeme celému zdravotnickému týmu za pozvání, za vstřícnost a bohatou účast na školení. Těšíme se moc na další spolupráci!

 

Kde naše memoryboxy pomáhají?

Představujeme seznam nemocnic, kde naše memoryboxy pomáhají rodičům po ztrátě miminka.

 

Chcete memoryboxy i na své pracoviště?

Memoryboxy nabízíme bezplatně nejen rodičům, ale také všem zdravotnickým a pomáhajícím organizacím, které o ně projeví zájem. Je třeba objednat k nim cca dvouhodinový vzdělávací kurz, aby memoryboxy byly používány tak, jak mají.

Memorybox je terapeutickou pomůckou, kterou používáme v rámci našeho odborného sociálního poradenství a poradenství pro pozůstalé. Rodiny je mohou využít v prvním roce po propuštění z nemocnice během svého truchlícího procesu.

 

Chcete vědět více?

Dítě v srdci - Zdena Troníčková

Máte-li zájem o spolupráci a chcete na vašem pracovišti memoryboxy nabízet, ozvěte se nám. Rádi za vámi přijedeme, představíme naše memoryboxy, k čemu slouží a co obsahují. Také připravíme školení pro celý tým a rovnou vám několik memoryboxů necháme, abyste je mohli rodičům předávat. Ozvěte se Zdeně Troníčkové na e-mail: zdena@ditevsrdci.cz.

Vloženo Od Vzděláváme a inspirujeme
https://www.traditionrolex.com/17