https://www.traditionrolex.com/17 O pomoci rodinám při ztrátě miminka s Marcelou z Dítě v srdci | Dítě v srdci
https://www.traditionrolex.com/17

O pomoci rodinám při ztrátě miminka s Marcelou z Dítě v srdci

„Rodiče, kteří prožívají ztrátu miminka, potřebují vědět a cítit, že v této bolavé zkušenosti nejsou sami,“ říká Marcela Vomáčka Vraspírová z Dítě v srdci. Právě tímto úvodem začíná článek na webu organizace GIVT, která podporuje neziskové organizace

vloženo před 3 týdny 2 minuty ke čtení

Období těhotenství bývá spjaté s radostným očekáváním nového člena rodiny. V životě však mohou nastat i chvíle, které si nikdo z nás nepřeje. Hovoříme o úmrtí miminka, ke kterému může vlivem různých okolností dojít v jakémkoliv týdnu těhotenství, ale i při porodu nebo těsně po něm. Jaké existují možnosti pomoci pro rodiny?

Přečíst celý článek

 

GIVT nám pomáhá - pomáhejte také

Jako bonus je připravena akce s  Pomocníkem GIVT - pomocníkem v on-line nakupování. 

Prostřednictvím odkazu si můžete v tomto týdnu stáhnout našeho Pomocníka,  a rovnou podpoříte Dítě v srdci  částkou 30 Kč. 

  • GIVT promění vaše každodenní nákupy na internetu v dobrý skutek. 
  • Nejprve zvolíte, komu chcete pomáhat a pak už nakupujete tak, jak jste zvyklí. Z každého vašeho nákupu pošle internetový obchod určité procento na dobrou věc a vy nezaplatíte nic navíc.
  • GIVT má více než tisíc partnerských e-shopů, které jsou v tom s námi a několik tisíc dobročinných organizací, kterým můžete pomáhat.

Chci pomocníka

Vloženo Od Srdcovky
https://www.traditionrolex.com/17