Zachraňme Dítě v srdci

Zachraňme Dítě v srdci, aby dále mohlo pomáhat rodinám procházejícím perinatální ztrátou.

vloženo před rokem 2 minuty ke čtení

Naše organizace Dítě v srdci pomáhá od roku 2014 rodinám zasažené ztrátou miminka během těhotenství, porodu, nebo těsně po něm.

  • Těmto rodinám poskytujeme prostřednictvím nemocnic nebo osobně MEMORYBOX, který do prázdné náruče rodin vkládáme bezplatně. Tak se cesty rodin propojí s námi, kdy jim můžeme navíc poskytnout odbornou podporu a sociální poradenství.

 

  • Díky naší osvětě v předchozích letech roste zájem o spolupráci ze strany nemocnic, paliativních týmů i rodičů, tím narůstá objem darovaných memoryboxů, kterých jsme minulý rok poskytli 452 ks, což je o 50 % více, než v roce 2021.

 

  • V současné době nemáme dostatek peněz pro tvorbu, kompletaci a organizační zajištění distribuce našich memoryboxů do českých porodnic, kdy již v těchto dnech nedokážeme na poptávku reagovat. Pro rodiny, které procházejí ztrátou dítěte, má naše pomoc v podobě Memoryboxů neocenitelnou hodnotu...

 

  • Proto jsme se rozhodli oslovit právě VÁS. Založili jsme sbírku na platformě @Znesnáze21, kdy je naším prvotním cílem získat 250 000 Kč na kompletaci 100 memoryboxů.


Zachraňme Dítě v srdci, aby i nadále mohlo pomáhat rodinám po ztrátě miminka.

DĚKUJEME ZA POMOC, ZA PODPORU, ZA ŠÍŘENÍ SBÍRKY.

Tým Dítě v srdci

ZACHRAŇME DÍTĚ V SRDCI

 

Vloženo Od Srdcovky